دیدار پیشکسوت کشتی ایران با فرماندارمیبد

دیدار پیشکسوت کشتی ایران با فرماندارمیبد

فرماندارمیبد میهمان ویژه‌ای‌ داشت؛ محمد طالقانی، پیشکسوت کشتی و نام‌آور ایران در دهه‌های گذشته بود که اکثر مردم ایران بانام این په ...

محل درج آگهی شما

اخبار ویژه

شهردار جدید میبد معرفی شد

یزدفردا"با حضور مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شورهای استانداری، فرماندارمیبد و مدیران ادارات و نهادها، از زحمات سید علی نقیبی زاده قدردانی و مجید بهارستانی به‌عنوان شهردار جدید شهرستان میبد معرفی شد.

تجلیل از کارکنان اداره ورزش و جوانان میبد

فرماندارمیبد با حضور در اداره ورزش و جوانان این شهرستان و قدردانی از تلاش‌های رئیس و کارکنان این اداره گفت: ورزش مقوله‌ای است که می‌تواند سلامت اخلاقی، رفتاری و روحی جامعه را تضمین کند.

آغاز اجرای پروژه فاضلاب شهری درمیبد

پروژه فاضلاب شهری شهرستان میبد با حضور مدیرعامل شرکت آبفای استان، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندارمیبد و جمعی از مدیران ادارات این شهرستان با 210 میلیارد تومان اعتبار از بخش خصوصی رسماً آغاز شد.

جاده ها در تسخیر فرماندار میبد

یکی از حرکت‌های خوبی که در دولت تدبیر و امید در شهرستان میبد اتفاق افتاد روی کار آمدن فرمانداری پرانرژی و عمرانی بود که مردم میبد سال‌ها آرزویش را داشتند.

فرماندارمیبد:

نام بلندآوازه ایران را مدیون خون پاک شهدا هستیم

فرماندارمیبد به همراه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و رئیس و کارشناسان اداره راه و شهرسازی با حضور در منزل خانواده‌های معظم شهید سید محمدحسین محمدی، شهید محسن بیکی و جانباز صفرعلی زارع از این الگوهای صبر و پایداری تجلیل کردند.


محل درج آگهی شما

محل درج آگهی شمامحل درج آگهی شما

محل درج آگهی شما