سردار پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از اهدا ۲۲۰۰ کارت کمک هزینه معیشتی در امتداد مرحله دوم رزمایش نهضت تعاون و احسان و در آستانه چهلمین سالگرد دفاع مقدس در بین آسیب دیدگان از کرونا و نیازمندان استان خبر داد.

یزد فردا: سردار رضا پورشمسی با بیان اینکه از آغاز شیوع کرونا تا کنون سپاه الغدیر با تمام ظرفیت در بخش‌های گوناگون در کنار سایر دستگاه‌های استان در خدمت مردم عزیز دارالعباده و همچنین آسیب دیدگان از کرونا بوده است گفت: با حول و قوه الهی تا پایان و نابودی کامل این ویروس منحوس مجموعه خادمان آنها در سپاه الغدیر در کنار مردم عزیز خواهند بود.

فرمانده سپاه الغدیر یزد افزود: در امتداد مرحله دوم با عنوان نهضت تعاون و احسان و در آستانه چهلمین سالگرد دفاع مقدس و با همت بنیاد علوی تعداد 2200 کارت کمک هزینه معیشتی 3 میلیون ریالی مجموعاً به مبلغ 6 میلیارد و 600 میلیون ریال آماده توزیع در میان اقشار آسیب‌پذیر و نیازمندان استان می‌باشد.

وی در پایان افزود: با حول و قوه الهی این مرحله از نهضت تعاون و احسان در هفته دفاع مقدس تداوم خواهد داشت و مرحله بعدی آن در آستانه اربعین حسینی برگزار خواهد شد.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا