یزدفردا:معاون عمران و توسعه امور شهري و روستائي وزير كشور از امضاي حكم انتصاب شهردار جديد كرمانشاه از سوی وزیر کشور خبر داد.

به گزارش یزدفردا  مهدي جمالي نژاد با بيان خبر فوق گفت: دكتر رحماني فضلي وزير كشور حكم انتصاب سعيد طلوعي شهردار جديد كرمانشاه را امضاء كرد.

وي اضافه كرد: بر اساس تبصره 3 ماده 80 قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران؛ انتصاب شهرداران در شهرهای با جمعيت بيشتر از دويست‌ هزار نفر و مراكز استان بنا به پيشنهاد شوراي شهر و حكم وزير كشور صورت مي‌گيرد.

متن حکم دكتر رحماني فضلي در خصوص انتصاب سعيد طلوعي به اين شرح است:

"در اجرای تبصره (3) ذیل بند یک ماده (80) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، مصوب 1375/3/1 با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر كرمانشاه و نظر به تجارب ارزنده به موجب این حکم، جنابعالی را به سمت شهردار كرمانشاه منصوب می‌نمایم.


امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با درنظر گرفتن عدالت در رسيدگي به مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و سیاست‌های دولت تدبیر و امید میسر گردد.
توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسوولیت محوله از خداوند متعال مسئلت دارد."

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا