دکتر مهران فاطمی

یزدفردا "مهران فاطمی
جغرافیدان و مدیر کل سابق حوزه استاندار یزد:اولین روزهای پیروزی دولت تدبیر و امید و در ایام ماه مبارک رمضان ، جناب دهستانی رییس ستاد مردمی دکتر روحانی  و قائم مقام وی ، جناب علمدار  که در حال حاضر مدیرکل صنعت و تجارت هستند مکررا به استاندار سابق و اطرافیان تماس می گرفتند که در جلسه ضیافت افطاری ستادهای مردمی که با حضور دکتر بانک معاون امور استانهای ستاد برگزار می گردد شرکت نمایند در حالیکه ایشان به شدت از رفتن به این مجلس اکراه داشتند شدت اصراربه اندازه ای رسید که ایشان نرفتن را خلاف ادب دانسته و تصمیم به شرکت گرفتند!

🔸مع الاسف ،علی رغم همه تماسهای تلفنی و دعوتهای صورت پذیرفته، به محض ورود ایشان به عنوان میهمان و مدعو ضیافت آنهم با دهان روزه ، به رسم کوفیان ، برخی از همین دوستانی که امروز ناراحت از هتک حرمت میهمان بوده ، ناله واویلتا سرداده واز قاف مثبت قنوت و مُهرو مِهر نمازمی نویسند با سردادن شعار،پرخاشگری و توهین حضور ایشان را برنتافته و حتی شنیده شد اندکی نیزبا وقاحت تمام به دنبال نثار کف گرگی! و ضرب و شتم بودند!

🔹آری اینچنین است برادر! نادیده انگاشتن قانون وبه هم ریختن مراسمات قانونی، توهین و دشنام، هتک حرمت میهمان و قشون کشی ازهیچ فرد و گروهی پذیرفتنی نبوده و بنا به فرمایش آقا و مولایمان امام خامنه ای مذموم و نکوهیده است حال چه در نماز مقدس جمعه باشد چه در مراسم و ضیافت افطاری!

🔸یاللعجب چه دنیای کوچک و وراونه ای داریم و چقدر زود ایام سپری و تاریخ تکرار می شود واین سوال پاسخ داده نشده همچنان دراذهان جامعه باقی می ماند که آیا نادیده انگاشتن قانون و رای مردم در فتنه 88، هشت ماه آشوب و طغیان، سردادن شعار "نه غزه نه لبنان..."،به آتش کشیدن تصویر حضرت امام راحل عظیم الشان، آتش زدن قران وخیمه گاه سید الشهدا، غارت اموال عمومی و به آتش کشیدن آنها ، امیدوار نمودن دشمن و به چالش کشیدن نظام و ...مایه شرمساری و تاسف! و سرکشیدن ناله واویلتا توسط حامیان و ساکتین فتنه نبود؟!!!

لینک تصاویر ضیافت افطاری مذکور :    http://www.yazdfarda.com/news/1392/05/74426.html
  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا