پایگاه خبری یزدفردا"سرویس اجتماعی"خبرهای پلیسی"فرمانده انتظامي استان از توقيف دو دستگاه تريلي کانتينردار و کشف 45 تن انواع ظروف شيشه ­اي خارجي قاچاق به ارزش 6 ميليارد و 300 ميليون ريال خبر داد.

 

سردار "ايرج کاکاوند"   گفت: در راستاي مبارزه با واردکنندگان کالاي قاچاق و همچنين تحقق مصاديق اصلي مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پليس استان روز گذشته از ورود يک محموله سنگين لوازم خانگي قاچاق (ظروف شيشه ­اي) به اين استان مطلع شدند.

 

سردار کاکاوند، ضمن اشاره به کنترل مسيرهاي اصلي ورودي استان، افزود: ماموران پليس روز گذشته ضمن توقيف دو دستگاه تريلي کانتينردار "اسکانيا"، بازرسي از خودروها را آغاز و دو هزار و 600 کارتن انواع ظروف شيشه ­اي خارجي قاچاق به وزن 45 تن را کشف کردند.

 

وي، ضمن اشاره به دستگيري و معرفي دو متهم به مراجع قضايي، اضافه کرد: ارزش اين محموله  قاچاق شش ميليارد و 300 ميليون ريال برآورد شده است.

 

اين مقام ارشد انتظامي، تصريح کرد: متهمان، اين محموله ظروف شيشه ­اي خارجي را بدون مجوز گمرکي و به صورت قاچاق از "بندرعباس" بارگيري و قصد انتقال و توزيع آن را در بازار "تهران" داشتند که توسط ماموران پليس استان يزد شناسايي و دستگير شدند.

 

فرمانده انتظامي استان يزد در پايان خاطرنشان کرد: برخورد با سودجويان نظام اقتصادي و واردکنندگان کالاهاي قاچاق، از اولويت­هاي مهم و اصلي پليس اين استان است که با تلاش شبانه­روزي ماموران پليس، در اين راستا توفيقات بسيار خوبي به دست آورده ايم.

 

 

 

پایان حبر"

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا