معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد و هیئت همراه ظهر روز سه شنبه در سفر به شهرستان بافق از دو پروژه بزرگ گندله سه چاهون و تصفیه خانه فاضلاب شهری بازدید و از نزدیک میزان پیشرفت این طرح ها را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ با دستور استاندار یزد، عظیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد به همراه زاده رحمانی مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری، شاه حسینی سرپرست فرمانداری بافق، فلاح مبارکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق و هیئت همراه از دو پروژه بزرگ گندله 5 میلیون تنی سه چاهون و طرح تصفیه خانه فاضلاب شهری بازدید کردند.

مسئولان حاضر ابتدا از پروژه گندله سه چاهون بازدید کردند که آقاجانی مدیر کارخانه گندله گزارشی از میزان پیشرفت پروژه ارائه کرد و در ادامه برنامه بازدید از طرح تصفیه خانه فاضلاب شهری انجام گرفت.

عظیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد در حاشیه بازدید از پروژه بزرگ استان که در شهریور ماه 99 و هفته دولت شاهد افتتاح آن خواهیم بود، بیان کرد: بهره برداری از پروژه گندله سه چاهون سبب تنوع تولید محصول، ایجاد اشتغال و ارزش افزوده در منطقه می کند و مهمتر از آن جلوگیری از خام فروشی و کمک به تکمیل یکی از زنجیرهای فولاد خواهد بود .

منبع: مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران-بافق.


  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا