فرماندار شهرستان تفت در نشست بررسی مشکلات محله سرده تفت گفت: در شرایطی که دشمن در پی کاهش مشارکت مردم در پای صندوق‌های رأی است مردم شهرستان تفت با حضور باشکوه خود در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از این آزمون بزرگ سربلند بیرون خواهند آمد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، نشست بررسی مشکلات محله سرده شهر تفت با حضور فرماندار، معاونین اقتصادی و هماهنگی امور عمرانی و سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، شهردار تفت و جمعی از مسئولان دستگاه‌ها وادارات شهرستان در مسجد مسلم ابن عقیل (ع) برگزار شد.

"علیرضا نوکار" در ابتدای نشست با تبریک ایام دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه اشاره و اظهار داشت: بزرگ‌ترین رویداد سیاسی پیش روی کشور، برگزاری انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است که امیدواریم با حضور پرشور مردم در این انتخابات برگ زرین دیگری در نظام جمهوری اسلامی رقم‌زده شود.

فرماندار شهرستان تفت در ادامه افزود: همه مسئولان از مشکلات اقتصادی موجود در جامعه به دلیل تحریم‌های ظالمانه و بی‌سابقه دشمنان این نظام آگاه و در حال تلاش برای رفع آن هستند و چشم دشمنان به دنبال کاهش مشارکت مردم در انتخابات و شدیدتر کردن این تحریم‌های ظالمانه است.

وی ادامه داد: اعتراضات دی‌ماه سال هزار و سیصد و نودوشش طمع دشمنان را افزایش داد و باعث افزایش تحریم‌های ظالمانه دشمنان شد اما مشارکت باشکوه مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌تواند بار دیگر نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کند و باعث اقتدار جمهوری اسلامی ایران در دنیا شود.

نوکار تصریح نمود: در شرایطی که دشمن در پی کاهش مشارکت مردم در پای صندوق‌های رأی است مردم شهرستان تفت با حضور باشکوه خود در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از این آزمون بزرگ سربلند بیرون خواهند آمد.

فرماندار تفت با دعوت از مردم برای حضور باشکوه در این انتخابات، بیان داشت: مشارکت حداکثری و گسترده مردم در این رویداد نقش مؤثری در امور داخلی و خارجی کشور دارد و می‌تواند علاوه بر تقویت وحدت، اقتدار نظام و کشور را در عرصه‌های بین‌المللی افزایش دهد.

نوکار نظارت و رسیدگی به مشکلات مردم را یکی از وظایف اصلی فرمانداری دانست و خاطرنشان کرد: با حضور در محلات شهر تفت و مناطق روستایی شهرستان و بررسی از نزدیک مشکلات با حضور مسئولان ادارات و دستگاه‌های شهرستان برنامه‌ریزی لازم برای رفع مشکلات در حد توان را در دستور کار قرار داده ایم.

در ادامه تعدادی از اهالی محله سرده به بیان مشکلات پرداختند و پیگیری فرماندار و سایر مسئولان شهرستان برای رفع موارد مطرح‌شده را خواستار شدند.

در پایان نیز مدیران ادارات و دستگاه‌های حاضر در این نشست پیرامون مسائل و مشکلات مطرح‌شده در این جلسه به بحث و تبادل‌نظر پرداختند و تصمیمات لازم برای رفع مشکلات را اتخاذ نمودند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا