جلسه هماهنگی و تشریح پویش بهره برداری هفتگی طرح های بزرگ و مهم صنعت آب و برق کشور تا پایان سال جاری با عنوان «هر هفته : الف- ب- ایران» با حضور وزیر نیرو و به صورت ارتباط تصویری با مدیران عامل و مدیران روابط عمومی شرکت های صنعت آب و برق کشور برگزار شد.

یزدفردا:،جلسه هماهنگی و تشریح پویش بهره برداری هفتگی طرح های بزرگ و مهم صنعت آب و برق کشور تا پایان سال جاری با عنوان «هر هفته : الف- ب- ایران» با حضور وزیر نیرو و به صورت ارتباط تصویری با مدیران عامل و مدیران روابط عمومی شرکت های صنعت آب و برق کشور برگزار شد.

«محمدمهدی جوادیان زاده» در حاشیه برگزاری این پویش گفت: بحث پویش الف – ب – ایران که مخفف « آب برق ایران» می باشد، در خصوص افتتاح طرح های وزارت نیرو تا پایان سال جاری است تا برنامه ریزی های لازم برای طرح های استان هایی که قابلیت بهره برداری تا پایان سال 98 را دارند، صورت گیرد.

وی اطلاع رسانی در این زمینه را بسیار حائز اهمیت دانست و بیان کرد: در این پویش باید اهداف طرح ها به صورت شفاف و مشخص به مردم اعلام گردد تا بتوانیم برای مردم تبیین کنیم که هر طرح چه اثری در زندگی آنان خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد، در پایان خاطرنشان کرد: استان یزد در نظر دارد با انجام برنامه ریزی های لازم به بهترین شکل در این پویش شرکت کند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا