رضا بردستانی


سفید در آخرین انتخابات با 11 رأی به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر یزد انتخاب شد و اما برای سال سوم آیا سفید بیشتر از 6 رأی خواهد داشت؟!

یک سال پیش در چنین ایامی؛ طالبی استاندار نبود، دهشیری رئیس کل دادگستری، حدادزاده دادستان، شمس فرمانده سپاه الغدیر، عزیزی بندرآبادی شهردار، رستگاری فرماندار، مسعود عظیمی معاون استاندار و عباس حیدری همه کاره ی استانداری.... اما یک سال پیش در چنین ایامی؛ ناصری امام جمعه یزد بود، حسینی کوهستانی مدیر سازمان تبلیغات، علمدار مدیر صمت، سجادی پور مدیر جهادکشاورزی و...
از شهریور 97 تا شهریور 98
چهارشنبه 7 شهریور97 و در نود و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد در انتخاب هیئت رئیسه برای دومین سال، غلامعلی سفید با کسب[6 رأی اصیل و 5 رأی باری به هر جهت! و در مجموع] 11 رای به عنوان رئیس، مرتضی شایق با[4 رأی اصیل و 6 رأی باری به هرجهت و در مجموع] 10 رای به عنوان نایب رئیس انتخاب شدند. همچنین محمدعلی پاکنژاد با کسب 8 رای به عنوان منشی اول، مهدی کاشفی زاده با 8 رای منشی دوم و محسن عباسی با 10 رای به عنوان سخنگو انتخاب شدند. این خبری است که یک سال قبل روی کانال تلگرامی شورای اسلامی شهر.
این که می گوییم سفید با 6 رأی اصیل و 5 رأی باری به هرجهت! بدان دلیل است که نه سفید 11 موافق در شورا دارد و نه شایق 10 همراه! واقعیت شورای اسلامی شهر یزد دقیقا فرمول 1-4-6 است یعنی گروه6، گروه 4 و جورابی که همچنان در حال به نمایش گذاشتن استقلال و آزاداندیشی خود، بین گروه 6 و گروه 4 در رفت و آمد است!
شورای اسلامی شهر یزد دوره پنجم بی آزار و بی دغدغه!
اعضای شورای پنجم را می توان در چند سطر خلاص