فرماندار بافق از برگزاری جشن گلریزان در تاریخ 12 خردادماه در زورخانه مالک اشتر این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ نشست هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری جشن گلریزان با حضور اعتباری رییس دادگستری، بهارلوئی دادستان عمومی و انقلاب و برخی دیگر از مسئولان در محل دفتر کار زاده رحمانی فرماندار بافق برگزار شد.

فرماندار بافق در این نشست با بیان اینکه در آموزه‌های دینی ما نوع دوستی، خیرخواهی و نیکوکاری مورد سفارش موکد قرار گرفته است اظهار کرد: برگزاری جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است تا مردم نیکوکار، خیران و صاحبان شرکت ها،معادن، اصناف و اتحادیه‌ها این نوع دوستی و خدمت به هم نوع را در چارچوب جشن گلریزان به معرض نمایش گذارند.

زاده رحمانی گفت: جشن گلریزان شهرستان بافق 12 خرداد ماه مصادف با 27 رمضان در محل زورخانه مالک اشتر این شهر و با حضور مسئولان استان و شهرستانی، خیران و اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.

محمد سجاد اعتباری رییس دادگستری شهرستان بافق نیز در این نشست گفت: در شهرستان بافق چند نفر محکوم مالی جرائم غیر عمد هستند که به مساعدت مالی مردم نیاز هست تا زمینه آزادی شان فراهم شود که امیدواریم با حضور پرشور مردم و خیران به مانند سال‌های گذشته در جشن گلریزان شهرستان بافق، امکان آزادی محکومان مالی جرائم غیرعمد این شهرستان از زندان‌های استان فراهم شود.

گفتنی است در ادامه این نشست علی اصغر رنجبر به عنوان دبیر ستاد دیه شهرستان معرفی شد تا زمینه برگزاری این جشن را فراهم نماید.


  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا