رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رفسنجان از حضور شهرستانهای رفسنجان و انار برای نخستین بار در نمایشگاه بین المللی گردشگری در تهران خبر داد.

حسن حسینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای معرفی هرچه بیشتر جاذبه ها، ظرفیتها و توانمندی های شهرستان های رفسنجان و انار در حوزه گردشگری امسال برای اولین بار غرفه ای به وسعت 90 متر در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری در تهران به شهرستان های رفسنجان و انار اختصاص یافت.

وی افزود: دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری در تهران از 23 تا 26 بهمن در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی برگزار شد.

وی عنوان کرد: با توجه به شعار سال گردشگری مبنی بر تحول دیجیتالی، طراحی و محتوای ارائه شده در این نمایشگاه به صورت دیجیتال بود و از محتوای کاغذی کم استفاده شده بود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رفسنجان خبر داد: در حاشیه این نمایشگاه از اولین سایت تولیدات و نقشه الکترونیکی گردشگری و تلویزیون مجازی شهرستانهای رفسنجان و انار رونمایی شد.

حسینی در ادامه به حضور فعال رفسنجان در یازدهمین نمایشگاه صنایع دستی کشور در کرمان اشاره و تصریح کرد: در این نمایشگاه که از 23 تا 29 بهمن در محل دائمی نمایشگاههای  جنوب شرق در حال برگزاری است رفسنجان با چهار غرفه به معرفی صنایع دستی، فرش دستباف و بوم گردی های شهرستان پرداخته است./ خانه خشتی

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا