(انتخابات مجلس هشتم40)

يزدفردا "بنا به شنيدهاي انتخاباتي "مشاركتي ها در جديد ترين تحركات خود به انتخاب گزينه اي مطرح نزديك مي شوند .

هر چند مهندس  كلانتري استاندار اسبق يزد  در زمان استانداري خود براي ماندن در يزد هزار و يك مشكل را عنوان مي نمود وحضورش در يزد را فقط و فقط با تحمل مشكلات عديده توسط خانواده به خاطر خدمت نمودن به مردم مي دانست، اما با بركناري از استانداري يزد و انتقال به مجمع تشخيص مصلحت ،بيشتر از زمان استانداري در يزد ديده شد .و در كوچكترين مراسمات و تحركات سياسي اخير حضور پررنگ وي به كرات چشم ها را به خود خيره مي نمود .

ودليل  اين حضورهاي مستمر وي  را  تنها حضور در انتخابات مجلس هشتم توجيه مي نمود و هر چه به انتخابات نزديك تر مي شويم حضور وي نيز پر رنگ تر مي شود از حضور فيزيكي در استان گرفته تا درج مقالات سياسي در سايت بازتاب منتسب به محسن رضائي به لطف حضور فرزند خود در اين سايت  .

اما اخبارمنتشره از اردوگاه مشاركتي ها براي مهندس كلانتري خوشايند نبوده و حاصل تلاش دوساله وي در شرف نابودي است و اين اخبار چيزي نيست جز اقبال مشاركتي ها به حضور شخصيتي فرا استاني مانند حبيب الله بيطرف وزير نيرو ي كابينه خاتمي است .

و همين عامل باعث شده تا در يكي از جلسات اخير موضوع به صورت جدي مطرح و به وي پيشنهاد كانديداتوري در يكي ديگر از حوزه هاي استان" ابركوه و مهريز" داده شود و همين كافي بود تا مهندس كلانتري با هدر رفتن تمام تلاش هايش مواجه شده و جلسه مشا ركتيون را به نشانه اعتراض ترك نما يد.

در ادمه پشت پرده ها منتظر اخباري از كارگزاران سازندگي و اعتماد ملي باشيد

مرتبط :

پشت پرده انتخابت مجلس هشتم دريزدفردا منتشر خواهد شد پشت پرده انتخابت مجلس هشتم دريزدفردا منتشر خواهد شد
تاریخ : جمعه 13 مهر 1386 - قبل‏ازظهر 01:10


 

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا