مشاور استاندار یزد:مسئولان تجدیدنظر در تعرفه گاز را قبول کردند،نماینده ای برای بررسی افزایش تعرفه برق تعیین شدمشاور استاندار و رئیس دفتر بازرسی ورسیدگی به شکایات استانداری يزد از برگزاري نشستي در هفته جاری برای جمع بندی نظریات استان پیرامون دستورالعمل جدیدتعرفه گاز با حضور سازمان های مرتبط خبر داد.

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد محمدحسين عليخاني در گفت وگو با ايسنا- منطقه يزد،با بيان اينكه جمع‌بندي اين نشست به تهران ارسال مي‌شود تصريح كرد:‌مسئولان تصميم گير در تهران به نحوي تجديد نظر در تعرفه گاز استان را قبول كرده‌اند ولي هنوز خبر قطعي در این زمینه به استان داده نشده است.

وي همچنین از مكاتبات متعدد مديران استاني با مسئولان تصميم گير در تهران برای تغییر این دستورالعمل خبرداد .

عليخاني همچنين در خصوص انتقاد اخير نماينده يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي نسبت به افزايش تعرفه برق استان اظهار كرد:‌نماينده‌اي براي بررسي تعرفه‌هاي برق استان،‌ ميزان افزايش و تاثيرگذاري آن در مقايسه با سال گذشته تعيين شده است كه در صورت فشار بر مردم مكاتباتي در زمينه تغییر تعرفه برق نيز انجام خواهد شد.

مشاور استاندار در عین حال تصریح کرد: ‌اگر تعرفه جديد برق تاثیر مستقیمی بر مشتركين پر مصرف داشته باشد به طور حتم قابل دفاع خواهد بود.

يزدفردا

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا