یزدفردا"حضور معاون محترم پارلمانی رئیس‌جمهور محبوب در مورخه1394/12/17 در سفر اخیر هیئت دولت محترم به استان و سفر ایشان به شهرستان میبد، کمترین محافظ و هزینه پذیرایی را در برداشته است.

به گزارش یزدفردا بنا براعلام روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در پی نشر تیتری در یکی از پایگاه های خبری این شهر خبر با عنوان "شرط عجیب برای حضور معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در میبد" جوابیه‌ای به شرح ذیل ارائه داد:


با سلام و تحیت

انتشار مطلبی با تیتر "شرط عجیب برای حضور معاون پارلمانی رئیس‌جمهور "در میبد که در صفحه اول شماره ششم نشریه  و همچنین پایگاه خبری ... خبر کارشده است از اساس یک بحث حاشیه‌ای است که بدون ملاحظات منطقی و عقلانی به آن پرداخته‌شده است؛ چراکه گروه هماهنگی معاون محترم پارلمانی رئیس‌جمهوری برای حضور حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجید انصاری در میبد شرط عجیب و تأمل‌برانگیزی را پیش پای مسئولان هرگز نگذاشته است که بدین‌وسیله جوابیه‌ای به شرح ذیل ارسال می‌گردد:

بنابراین لازم است در اسرع وقت نسبت به توضیحات و تکذیبیه فرمانداری میبد به‌عنوان نماینده دولت بر روی پایگاه خبری... خبر و اولین شماره نشریه ... اقدام لازم را به عمل‌آورید.

"حضور معاون محترم پارلمانی رئیس‌جمهور محبوب در مورخه 1394/12/17 در سفر اخیر هیئت دولت محترم به استان و سفر ایشان به شهرستان میبد، کمترین محافظ و هزینه پذیرایی را در برداشته است و تنها به علت استفاده خودروی‌های دولتی شهرستان در مرکز استان و مسائل ایمنی، فرمانداری این شهرستان استفاده از دو خودرو مناسب برای جابه‌جایی معاون محترم پارلمانی و هیئت همراه را نیاز دانستند که آن‌هم با خودروهای غیردولتی و با اظهار رضایت و استقبال خودشان تأمین گردید.

لذا هیچ‌گونه درخواستی از سوی معاون پارلمانی و گروه هماهنگی ایشان به‌عنوان پیش‌شرط برای جابه‌جایی مطرح نبوده است و افتخار شهرستان میبد از گذشته‌های دور این است که تکریم میهمانان شهرمان، بدون هزینه دولتی مدنظر باشد که شاید برای عده‌ای خوشایند نباشد.

 اما لازم است نشریات و سایت‌ها و اصحاب محترم رسانه به‌ویژه این پایگاه خبری بجای شانتاژ های غیرواقعی و پرداختن به حاشیه‌ها با پرداختن به عمق سفر پر خیروبرکت دولت تدبیر و امید و آثار بجای مانده از این سفر در رشد و توسعه شهرمان و استان تلاش کنند.

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا