یزدفردا"سرویس اجتماعی"خبرهای پلیسی" فرمانده انتظامی شهرستان خاتم از دستگیری قاتل پیمانکار جوان توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان در کمتر از 12 ساعت خبر داد.

 سرهنگ "علیرضا صالحی" درباره جزییات این خبر گفت: در ساعت 23 شب گذشته بود که با تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر مشاهده یک جنازه در محدوده شهرک "مسکن مهر" بلافاصله ماموران پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر شدند.

وی، ادامه داد: بررسی های ماموران پلیس نشان می داد که جنازه متعلق به جوانی حدودا 30 ساله به هویت "م.ب" که پیمانکار ساختمانی است، می­باشد.

سرهنگ صالحی افزود: با حضور بازپرس ویژه قتل در محل جنایت، ماموران پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز کرده و متوجه شدند مقتول در همان شب با سه نفر از کارگران ساختمانی که برای وی کار می­کردند قرار ملاقات داشته است.

صالحی ادامه داد: تحقیقات کارآگاهان پلیس ادامه داشت تا اینکه خبری در خصوص فرار قاتل از شهرستان به سمت استان های جنوبی کشور به دست آمد.

سرهنگ صالحی گفت: ماموران پلیس پس از اخذ نیابت قضایی به جنوب استان کرمان عزیمت کرده و با همکاری ماموران پلیس شهرستان "رودبار"، قاتل پیمانکار جوان به هویت "ستار" را در کمتر از 12 ساعت پس از ارتکاب به جنایت، دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خاتم افزود: متهم در بازجویی های انجام شده به قتل صاحبکار خود به دلیل اختلافات مالی اعتراف و با دستور مقام قضایی، روانه زندان شد.

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا