فرماندار خاتم با تاکید بر حضور گسترده دانش آموزان و اقشار مختلف مردم در راهپیمایی ١٣ آبان اظهار داشت: اين راهپيمايي امسال باشکوهتر از سال های گذشته در این شهرستان برگزار مي شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم؛ محمد زاده رحمانی در نشست هماهنگی برگزاری مراسم 13 آبان ضمن عرض تسلیت به مناسبت ماه محرم الحرام و گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی اظهار داشت: امروزه با هماهنگي و همگرايي كه در جامعه ايجاد شده، مناسبت هاي ملي و مذهبي باشكوه تر از سال هاي گذشته در همه جاي كشور، بخصوص استان و شهرستان ما برگزار مي شود.
وی در ادامه تأمین امنیت در مراسم عزاداری ماه محرم را مهم خواند و اضافه کرد: این مراسم با امنیت کامل در استان و شهرستان خاتم برگزار شد که از تلاشهای نیروی انتظامی و همکاری اعضای شورای تأمین کمال تشکر را دارم.
در ادامه این نشست همچنین امام جمعه هرات با تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار کردن راهپیمایی این روز گفت: خوشبختانه امروزه مسؤلين كشور ما در همه رده ها به اين امر اعتقاد دارند كه ايستادگي در برابر دشمنان و دفاع از حقوق ملت يك اصل است.
حجت الاسلام و المسلمین محمد علی جعفری گفت: شیطنت های آمریکا و همپیمانانش در منطقه بر هیچ کس پوشیده نیست و آنان با حمله با کشورهای نظیر سوریه، بحرین و یمن قصد نفوذ در خاک ایران را دارند.
وی افزود: شعار اصلی ما در روز 13 آبان شعار مرگ بر آمریکاست و هیچگاه از این شعار دست نمی كشيم. چون نمی توانیم جنایات این کشور را در حق ملت ایران فراموش کنیم.
 
درپایان جلسه هر یک از حاضرین جهت بهتر برگزار شدن مراسم فوق مطالبی را ارائه و در پایان مقررشد راهپیمایی از ساعت 10 صبح ، از میدان جمهوری اسلامي شروع و به مسجد جامع هرات خاتمه مي يابد.

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا