یزدفردا:رییس کمیته فوتبال ساحلی ایران گفت: رئیس فدراسیون حمایت خوبی از رشته فوتبال ساحلی می‌کند.

 پریا شهریاری درباره کسب مدال برنز بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی توسط ساحلی‌بازان ایران گفت: این رقابت‌ها برای نخستین‌بار توسط آنوک برگزار شد که از سطح بسیار بالایی برخوردار بود و افتخاری دیگر به کارنامه درخشان فوتبال ساحلی ایران افزوده شد.

‎او ادامه داد: تیم‌های فوتبال ساحلی با آماده‌سازی خوبی در این رقابت‌ها حاضر شدند و حتی تیم‌هایی که در ۲ تا ۳ سال گذشته نمایش خوبی نداشتند، در این مسابقات عملکردی فراتر از انتظار داشتند. ضمن این که تفاوت بزرگ این بازی‌ها با سایر مسابقات، صعود تنها یک تیم از هر گروه به مرحله بعدی بود که کار را برای همه تیم‌ها سخت کرده بود.

‎رییس کمیته فوتبال ساحلی افزود: با وجود این که ۲ بازیکن اصلی تیم پیش از شروع بازی‌ها و کاپیتان تیم در حین بازی‌ها دچار مصدومیت شدند، اما دستیابی به مدال برنز این رویداد اتفاق بسیار خوبی بود و در واقع در این شرایطی و با وجود سطح بالای مسابقات کسب مدال و روی سکو رفتن برای فوتبال ساحلی ایران در سطح جهان دستاوردی بسیار ارزشمند است.

‎وی تاکید کرد: هر سال افتخارات متعددی برای فوتبال ساحلی رقم خورده که دلیل آن حمایت فدراسیون و به طور ویژه رییس فدراسیون، برنامه‌ریزی صحیح، عملکرد خوب جامعه ساحلی، باشگاه‌ها و مدیریت فنی خوب کادر فنی و بازیکنان غیور تیم بوده است. این که افتخارات دنباله‌دار است نشان از رویه صحیح است و پس از این همه سال ثابت شده که رسیدن تیم به افتخارات اتفاقی نیست.

‎شهریاری افزود: دو هفته دیگر جام بین قاره‌ای را در پیش داریم. امیدواریم در این مسابقات هم به جمع ۳ تیم برتر برسیم.

‎او در پایان گفت: باید از رییس کمیته ملی المپیک و کادر سرپرستی کاروان ایران در بازی‌ها تشکر ویژه‌ای داشته باشم که شرایط خوبی را برای تیم فوتبال ساحلی ایران در بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی فراهم کردند.

 

منبع: ایسنا

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا