یزدفردا:سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از شکست تیمش مقابل شهر خودرو ابراز تأسف کرد و گفت که همچنان به تیمش امیدوار است، حتی با وجود باخت مقابل تمام مدعیان.

گابریل کالدرون پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل شهر خودرو اظهار داشت: امروز اتفاقی غمگین برای ما در زمین رخ داد و در شرایطی گل خوردیم که پایان بازی نزدیک بود. امروز بیشتر از تمام بازی‌های دیگر موقعیت گلزنی داشتیم، اما به گل نرسیدیم. امروز یک نمایش خیلی خوب را در زمین شاهد بودیم و در کنار آن تماشاگران دو تیم هم روی سکوها عالی بودند.

باختیم اما همچنان به تیمم امید دارم
وی در افزود: ما امروز مستحق باخت نبودیم و در شرایطی که موقعیت‌های زیادی داشتیم بازی را باختیم. من با وجود این شکست به تیمم بسیار امید دارم. ما در تمرینات کارهای خوبی انجام می‌دهیم، اما در بازی‌ها موقعیت‌ها را به گل تبدیل نمی‌کنیم. وقتی که این اتفاق رخ می‌دهد به مشکل می‌خوریم. جا دارد به تیم حریف بابت بازی خوبی که انجام داد، تبریک بگویم.

4 بازی بعدی را ببریم به کورس قهرمانی برمی‌گردیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این پرسش که چرا تیمش به تمام مدعیان قهرمانی باخته است و یا این شرایط فکر می‌کند پرسپولیس می‌تواند قهرمان شود، بیان کرد: با شرایطی که داریم باید تمام بازی‌های پیش رو را با پیروزی پشت سر بگذاریم. به نظر من تمام بازی‌ها برای ما سخت است و بازی آسانی را نداریم. اگرچه ما در شش هفته ابتدایی لیگ با سه تیم مدعی روبه‌رو شدیم که متأسفانه نتایج خوبی را مقابل این تیم‌ها نگرفتیم. اگر بتوانیم در چهار بازی آینده پیروز شویم آن وقت دوباره به کورس قهرمانی باز خواهیم گشت.

چاره‌ای جز بردن بازی‌های بعدی نداریم
کالدرون خاطرنشان کرد: وقتی در بازی با تیم‌های مدعی می‌بازید چاره‌ای ندارید جز اینکه بازی‌های بعد را ببرید. شما این را هم در نظر بگیرید که تیم‌های مدعی با هم روبه‌رو خواهند شد و امکان تساوی و امتیاز از دست دادن آنها زیاد است.

تیمم مشکل بدنی ندارد
وی در واکنش به انتقاد یکی از خبرنگاران در مورد تغییرات پی در پی ترکیب تیمش و همچنین مشکل بدنی سرخپوشان گفت: وقتی ما در دقیقه 95 گل می‌خوریم معنی‌اش این نیست که مشکل بدنی داریم. در بازی با سپاهان ما دو روز کمتر استراحت کرده بودیم که تصمیمی از سوی فدراسیون علیه ما بود. متأسفانه به این تصمیمات عادت کرده‌ایم. در بازی با سپاهان اگر ما ریکاوری بیشتری داشتیم در اواخر مسابقه به آن شکل خسته نمی‌شدیم. امروز در دقیقه آخر گل خوردیم، اما چون این گل روی ضربه کرنر بود ربطی به مشکل بدنی نداشت.

اینکه فرصت‌های گلزنی ما بیشتر از شهر خودرو بود گویای همه چیز است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در این باره اضافه کرد: ما امروز 9 موقعیت گل داشتیم در حالی که حریف هفت موقعیت گل داشت. آنها از این تعداد فرصت گل زدند، اما ما نه. فکر کنم این خودش گویای همه چیز است. البته چون آنها بازی را بردند می‌توانید از سرمربی‌شان سؤالات خوبی بپرسید و از ما نیز انتقاد کنید.

اینکه مهاجمان ما گل نمی‌زنند مرا نگران کرده است
وی در واکنش به این سؤال که چرا تیمش در شش بازی سه باخت داشته و علیپور نیز با روزهای اوجش فاصله گرفته است، خاطرنشان کرد: بله، این موضوع نگران‌کننده است، به ویژه اینکه ما کم گل می‌زنیم. مهاجمان هنوز برای ما گل نزده‌اند و این مرا نگران کرده است، اما امروز علیپور عملکرد خوبی داشت و موقعیتی هم گیرش نیامد تا آن را هدر دهد.

از سیدجلال بپرسید مصدوم است یا نه
کالدرون همچنین راجع به خط خوردن سیدجلال حسینی از لیست 18 نفره پرسپولیس در حالی که خودش مدعی شده بود آمادگی حضور در این بازی را داشت، بیان کرد: اینکه شما سؤال می‌کنید سیدجلال مصدوم است یا نه باید از خود او بپرسید نه من!

سیدجلال به خاطر دردهایی که داشت 15 روز با تیم تمرین نکرد
در ادامه کالدرون در واکنش به اظهارنظر خبرنگاری مبنی بر اینکه سیدجلال گفته است برای این بازی مصدوم نبوده است، گفت: سیدجلال به خاطر دردهایی که داشت 15 روز با تیم تمرین نکرد. شش روز پیش با او قبل از بازی با ماشین‌سازی صحبت کردم و به وی گفتم «چون دو هفته تمرین نداشتی به دو بازی آینده تیم هم نمی‌رسی». به وی گفتم به خودت فشار نیاور، چون ریکاوری‌ات باید زمان خودش را طی کند تا مصدومیتی که داری، تشدید نشود. قرار بر این شد تا سیدجلال استراحت کند و فقط ریکاوری داشته باشد، اما یک روز با تیم تمرین کرد و دوباره روز بعدش درد داشت.

بازیکن 37 ساله که 2 هفته تمرین نکرده است در تیم من جایی ندارد
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤال یکی دیگر از خبرنگاران در رابطه با مصاحبه روز گذشته سیدجلال حسینی مبنی بر اینکه او مشکلی برای بازی با شهر خودرو نداشته است نیز تاکید کرد: من شش روز پیش با این بازیکن صحبت کرده‌ام و فکر نمی‌کنم او دیروز چنین مصاحبه‌ای کرده باشد. بازیکنی که 36، 37 سال سن دارد و دو هفته با تیم تمرین نمی‌کند نمی‌تواند با یک روز تمرین به مسابقه برسد، مگر اینکه مسی باشد. فقط مسی توان این را دارد. بازیکنی که 37 سال سن دارد و دو هفته تمرین نمی‌کند در تیم من نمی‌تواند بازی کند./فرارو

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا