یزدفردا:علیرضا بیرانوند؛ دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس از مأمور نیروی انتظامی عذرخواهی کرد.

به گزارش یزدفردا به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ علیرضا بیرانوند؛ دروازه‌بان تیم پرسپولیس به همراه سیدجلال حسینی و حسین ماهینی با سفر به استان بوشهر، از استواریکم افشین مهدویان؛ مأمور ناجا عذرخواهی و دلجویی کرد.

بیرانوند در این دیدار با بیان اینکه همواره قدردان زحمات مأموران خدوم نیروی انتظامی هستیم، گفت: قطعاً چنین رفتاری بدون سوء نیت بوده و در فضای پراسترس بازی نهایی لیگ اتفاق افتاده است.

دروازه بان تیم پرسپولیس گفت: من دست مأمور نیروی انتظامی را می‌بوسم، اخیراً در یک برنامه تلویزیونی هم رسماً در حضور مردم از مجموعه پرتلاش و زحمتکش ناجا عذرخواهی کردم.

سردار سلیمان ملک‌زاده؛ جانشین معاون حقوقی و امور نمایندگان مجلس ناجا نیز در حاشیه این دیدار گفت: نیروی انتظامی تأمین‌کننده نظم، امنیت، آسایش و آرامش مردم در جای جای میهن اسلامی است.

وی با بیان اینکه ورزشکاران همیشه حامی امنیت هستند، تصریح کرد: یک پای امنیت، ورزشکار، باشگاه و هوادار است که کمک می‌کنند امنیت مطلوبی در مسابقات و فضاهای ورزشی ایجاد شود.

جانشین معاون حقوقی و امور نمایندگان مجلس ناجا خاطرنشان کرد: گاهی اوقات یک اتفاق کوچک بازتاب بسیار منفی دارد و ما هیچ وقت انتظار نداریم یک ورزشکار شاخص به عنوان الگو چنین رفتاری در مقابل پلیس داشته باشد و انتظار است که این افراد کمک کنند که فضای امنیت و آرامش برقرار و پایدار باشد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه همکاران ما در نیروی انتظامی تلاش می‌کنند تا به بهترین نحو ممکن امنیت و آرامش ورزشکاران و تماشاگران را در مسابقات ورزشی تامین کنند، افزود: وقتی یک رفتار مثبت یا منفی توسط یک ورزشکار ملی و اسطوره شکل می‌گیرد، بازتابهای فراوانی در فضای داخلی و خارجی دارد.

ملک‌زاده با اشاره به اینکه  لباس پلیس، لباس خدمتگزاری است،گفت: امروز ورزشکارانی متدین و ارزشی در جامعه داریم که الگوی نوجوانان و جوانان ما هستند.

گفتنی است در حاشیه دیدار تیم پرسپولیس و پارس جنوبی در 26 اردیبهشت ماه در ورزشگاه تختی شهرستان جم استان بوشهر، کلیپی از برخورد ناشایست و به دور از اخلاق "علیرضا بیرانوند" دروازه‌بان تیم پرسپولیس با مأمور نیروی انتظامی حین انجام‌وظیفه در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد مأمور پلیس پیش از برخورد نامناسب علیرضا بیرانوند، در حال سلفی گرفتن با سید جلال حسینی؛ کاپیتان سرخپوشان بوده و هیچ حرکت دیگری انجام نداد.

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا