یزدفردا: پایگاه خبری پلیس سردار روح الامین قاسمی اظهارکرد: به دنبال وقوع قتل امام جمعه اهل تسنن روستای رضا آباد شهرستان رامیان در آذر ماه سال گذشته، شناسایی و دستگیری عاملان قتل در دستور کار کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از تحقیقات میدانی بی وقفه و اقدامات اطلاعاتی گسترده، سرانجام به سرنخ هایی از سه متهم حرفه ای که تحت عنوان باند برادران جنگی فعالیت می کردند، رسیده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی هدفمند و غافلگیرانه، هر سه نفر را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سردار قاسمی خاطرنشان کرد: متهمان در مقر پلیس آگاهی و پس از مشاهده مستندات غیرقابل انکار، به قتل امام جمعه اهل تسنن رضا آباد به علت مشکلات شخصی اعتراف کردند.

این مقام ارشد انتظامی گلستان با بیان اینکه متهمان همچنین به یک فقره قتل در تیر ماه سال گذشته در همان روستا به علت درگیری با مقتول اقرار کردند، افزود: متهمان به ۲۱ فقره سرقت احشام در گلستان و استان های همجوار هم اعتراف کردند.

قاسمی با تاکید بر مقابله بی امان پلیس با مجرمان و برهم زنندگان امنیت جامعه، تصریح کرد: تحقیقات پلیس از عاملان قتل همچنان ادامه دارد.

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا