یزدفردا"رئیس اتاق اصناف ایران از تعیین قیمت ۱۱ هزار تومانی زولبیا بامیه و ۶۵۰۰ تومانی قیمت مرغ در ماه مبارک رمضان خبر داد. 
 
به گزارش فارس به نقل از اتاق اصناف ایران، علی فاضلی با اشاره به اینکه کالاهای اساسی مورد نیاز ماه مبارک رمضان به طور کامل تامین شده است، افزود: زولبیا و بامیه درجه یک در بازار هر کیلوگرم 11 هزار تومان و درجه دو با نرخ 10 هزار و 500 تومان عرضه خواهد شد. 

وی قیمت مرغ در ماه رمضان سال گذشته را 7500 تومان اعلام کرد و گفت: هم اکنون مرغ در بازار 6 هزار و 300 تا 6500 به فروش می رسد. 

رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به نوسان سالانه قیمت در دهه اول رمضان تصریح کرد: امسال با توجه به تامین و تنظیم کامل بازار و کنترل بازار با حضور بازرسان اتاق های اصناف ، اتحادیه های صنفی و دیگر همکاران، هیچ گونه نوسان قیمتی اتفاق نمی افتد. 

فاضلی با اشاره به ضرورت خریداری نکردن مردم از عرضه کنندگان مواد خوراکی بدون مجوز به دلیل مشکلات بهداشتی افزود: مصرف کنندگان شکایات خود را با شماره 124 مطرح کنند. 

رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به افزایش قیمت خرما در یک ماه و نیم گذشته و به نتیجه نرسیدن جلسات برگزاری شده در تعیین قیمت این کالا ادامه داد: با ورود خرمای جدید به بازار شاهد کاهش قیمت این محصول خواهیم بود. 

وی تعیین رسمی قیمت خرما را به فردا دوشنبه موکول کرد و گفت : در حبوبات هیچ گونه افزایش قیمتی وجود نخواهد داشت.
  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا