یزدفردا "سرویس اجتماعی "حوادث"خبرهای پلیسی"پلیس فتا"رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان از صدور قرار 200 میلیون ریالی برای عامل تبلیغ و فروش اجناس ممنوعه در اینستاگرام،خبر داد.

 

به گزارش واحد دریافت خبر یزدفردا" سرهنگ"ایرج محمدخانی" رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان كارشناسان این پلیس پروفایلی را در شبکه اجتماعی اینستاگرام شناسایی کردند که گرداننده آن اقدام به تبلیغ و فروش اجناس ممنوعه می كرد.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان گیلان افزود: با پی جویی های فنی و پلیسی، گرداننده پروفایل تبلیغ و فروش اجناس ممنوعه در شبکه اجتماعی موبایلی که زنی 26 ساله اهل تهران و ساکن رشت بود  شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.

ایرج محمدخانی خاطر نشان كرد: متهم با توجه به شواهد و قرائن موجود به بزه انتسابی خود و اینکه با انگیزه تبلیغات و جذب مشتری در پوشش شبکه اجتماعی موبایلی اقدام به فروش اجناس ممنوعه  می نمود، اعتراف و جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت گردید و از آنطریق قرار 200 میلیون ریالی برای وی صادر شد .

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینكه این گونه اعمال، بهداشت و سلامت جامعه را به مخاطره می اندازد، از شهروندان خواست، به هیچ وجه اقدام به خرید اجناس  و کالایی كه از طریق شبکه های اجتماعی موبایلی تبلیغ و عرضه می شوند، نكنند و در صورت مشاهده چنین مواردی، مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا گزارش نمایند، تا با عوامل سود جو و فرصت طلبی كه برای كسب منافع مادی خود بهداشت و سلامت جامعه را به خطر می اندازند برخورد قانونی و قاطع انجام و از ادامه فعالیت مجرمانه آنها جلوگیری به عمل آید.

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا