گروه كارخانجات شيشه، نام اردكان را در كشور خوش آواز، بلندآواز و شهره كرد .
محمود عزيزيان در دومين جشنواره تجليل از حاميان حقوق مصرف كنندگان استان يزد لوح سپاس و تقدير دريافت كرد.
در اين جشنواره كه با حضور مسوولان كشوري ، استاني و جمعي از مسوولان شهرستان برگزار شد محمود عزيزيان لوح سپاس و تقدير دريافت وبه عنوان حامي برتر مصرف كننده  در كل كشور مطرح شد.
قائم مقام سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان کشور در اين جشنواره  با بیان اینکه باید محور و اساس تولید کننده متوجه مصرف کننده باشد گفت: شرکت ها باید کالاهایی تولید کنند که خریدار داشته باشد.
 مهدی اصفهانی در آیین تجلیل از برگزیدگان دومین جشنواره حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان یزد با بیان اینکه اصل مشتری مداری درفرهنگ ایران ریشه دارد افزود: حمایت از حقوق مصرف کننده نباید فقط یک شعار باشد بلکه باید به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود.

وی با اشاره به اینکه عصاره و چارچوپ صنعت کشور در دست تولید کنندگان است اضافه کرد: تولید ملی، سرمایه ملی است و مصرف کننده بدنبال کیفیت وکارآیی محصول است و لذا تولید کننده باید بهترین محصول را برای مصرف کننده عرضه کند.

قائم مقام سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان کشور با بیان اینکه مصرف کننده 'شاه بیت' تولید است گفت: مشتری اهمیت زیادی دارد وهمیشه حق با مشتری است.

وی با بیان اینکه تمام تغییرات در آینده متناسب با سلایق خاص مصرف کننده است افزود: شرکتها کالاهایی تولید می کنند که مشتری از قبل برای آن صف کشیده است.

قائم مقام سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان کشور اظهار داشت:تحقیقات بازاریابی نشان داده نارضایتی مشتریان از محصول، بی تفاوتی شرکت ها در تولید محصول به خواسته مشتریان و برخوردهای سرد مالکان وبازاریابان شرکت ها از جمله دلایل از دست دادن مشتری است.

وی از تولید کنندگان بعنوان سرداران اقتصاد مقاومتی نام برد و گفت: ایجاداشتغال برای هر ایرانی توسط شما تیری به قلب دشمن است.

وی افزود: دشمن می خواهد بیکاری در کشور ما افزایش یابد که قطعا هدف آنان محقق نمی شود.

قائم مقام سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان کشور گفت:امیدواریم روزی کالای ایرانی و نام ایرانی در بلندای جهان بدرخشد.

دومین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان استان یزد در آستانه نهم اسفندماه روز حمایت از مصرف کنندگان برگزار و در آن از 32 واحد صنعتی و خدماتی بعنوان برگزیدگان این جشنواره تجلیل شد.

استان یزد بیش از سه هزار واحد تولیدی و صنعتی فعال دارد.

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا