زمان : 09 شهریور 1400 - 18:58
شناسه : 167683
بازدید : 3283
سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه کنفدراسیون فوتبال آسیا را در صدور مجوز میزبانی تهران غیرمنصف دانست اتهام سرمربی سوریه به AFC علیه ایران؛ سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه کنفدراسیون فوتبال آسیا را در صدور مجوز میزبانی تهران غیرمنصف دانست فدراسیون سوریه چند روز پیش با بهانه کرونا و نبود تکنولوژی ویدئو چک از کنفدراسیون آسیا درخواست گرفتن میزبانی از تهران شد و خواستار برگزار این بازی در زمین بی طرف شد.اما AFC این درخواست سوری ها را رد کرد.

به گزارش یزدفردا به نقل قول از خبرگزاری خبرآنلاین: تیم ملی فوتبال کشورمان پنجشنبه در اولین بازی خود در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در ورزشگاه آزادی میزبان سوریه است.

در همین رابطه فدراسیون سوریه چند روز پیش با بهانه کرونا و نبود تکنولوژی ویدئو چک از کنفدراسیون آسیا درخواست گرفتن میزبانی از تهران شد و خواستار برگزار این بازی در زمین بی طرف شد.اما AFC این درخواست سوری ها را رد کرد.

در همین زمینه نزار محروس سرمربی تیم ملی سوریه از این تصمیم AFC عصبانی شد و این نهاد بلند مرتبه آسیایی را متهم به جانبداری از ایران کرد.محروس در مصاحبه خود با سایت فدراسیون سوریه در این زمینه، گفت: در ایران شیوع کرونا بسیار زیاد است.همچنین ورزشگاه آزادی تکنولوژی ویدئو چک را ندارد.

AFC دوگانه رفتار کرد چون بازی استرالیا را به دوحه منتقل کرد و در تصمیم گیری خود درباره بازی ما با ایران بی طرف نبوده است.

وی افزود: ما در شرایط خوبی نیستیم و امیدوارم همه پشتیبان تیم ملی باشند تا بتوانیم نتایج مطلوب را کسب کنیم.