زمان : 25 دی 1399 - 07:59
شناسه : 163706
بازدید : 3145
تیم فوتبال سنگ‌آهن بافق از ون پارس اصفهان شکست خورد تیم فوتبال سنگ‌آهن بافق از ون پارس اصفهان شکست خورد تیم سنگ آهن بافق در چارچوب هفته دوم مسابقات فوتبال قهرمانی لیگ دسته سه باشگاه‌های کشور با نتیجه سه بر یک از تیم ون پارس اصفهان شکست خورد.

یزدفردا: این مسابقه با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی بدون حضور تماشاگران چهارشنبه شب در  ورزشگاه شهدای بافق برگزار شد و این رقابت‌ها با حضور ۶۵ تیم در پنج گروه به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت پیگیری می‌شود.

مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم کشور با حضور این تعداد تیم زیرنظر فدراسیون پیگیری می‌شود و در این مرحله بازیکنان تیم‌ها به صورت تک بازی با یکدیگر بازی می کنند و در مجموع در ۶ مورد میزبان و همین تعداد مهمان هستند.

در پایان این مرحله تیم‌های اول و دوم به مرحله نهایی صعود می کند و تیم‌های سوم و چهارم برای فصل بعد در جدول مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم باقی می ماند و تیم‌های پنجم به بعد به لیگ‌های استانی سقوط می‌کند.

در مرحله دوم ۱۰ تیم صعود کننده به همراه ۲۰ تیم باقی مانده از فصل قبل بازی‌های مرحله نهایی را در سه گروه ۱۰ تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار می کند.