زمان : 24 دی 1399 - 14:42
شناسه : 163693
بازدید : 3293
یک مرکز نیکوکاری کمیته امداد در بهاباد افتتاح شد یک مرکز نیکوکاری کمیته امداد در بهاباد افتتاح شد مرکز نیکوکاری امام حسن عسکری (ع) بهاباد روز چهارشنبه در مراسمی با حضور مسوولان کمیته امداد یزد افتتاح شد .

یزدفردا: مدیرکل کمیته امداد استان یزد در این مراسم مسئله مسکن و اشتغال را مهمترین مشکل مددجویان کمیته امداد خواند و گفت: اگر این ۲ مسئله حل شود، عمده مشکلات رفع می شود.

محمد شجاعان با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال و تامین مسکن نیازمندان از اولویت های اصلی این نهاد درسال ۱۴۰۰ میباشد افزود : این نهاد بنا دارد با استفاده از ظرفیت مراکز نیکوکاری و خیران و تامین منابع مالی به هر فرد مستعدی که بیکار هست و نیاز به حمایت دارد کمک کند.

شجاعان با بیان اینکه تامین سرپناه امن برای خانواده‌های تحت حمایت و نیازمند از اولویت های دیگر امداد درسال ۱۴۰۰ میباشد اظهار داشت: ما توانستیم جهت تامین مسکن نیازمندان مجوزهای خوبی را از دفتر مرکزی دریافت کنیم و تلاش بر این است تا برای شهرستانها از ظرفیت خیران ومراکز نیکوکاری استفاده شود.

به گفته وی منابع خوبی برای شهرستان بهاباد پیش بینی شده تا مددجویان دغدغه مسکن نداشته باشند و اگر مشکل مسکن مددجو برطرف شود و سرپناهی داشته باشد دیگر مشکلات به خودی خود حل خواهد شد .