فرمانده ارشد سپاه الغدیر با بیان این‌که رویکردهای امنیتی و محورهای اساسی امنیت در جامعه تغییر کرده است، گفت: عملکرد نیروی انتظامی در استان یزد مطلوب و باعث افتخار است.

یزدفردا: سردار رضا پورشمسی با صدور پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به غیور مردان ناجا در سراسر کشور به ویژه فرماندهی انتظامی استان یزد تبریک گفت و با اشاره به وضعیت پیچیده امروز کشور در حوزه امنیت، اظهار کرد: با توسعه جوامع و اتفاقات جدیدی که در زندگی مردم رخ داده، رویکردهای امنیتی و محورهای اساسی امنیت در جامعه بسیار تغییر کرده است.

وی مبارزه همه جانبه با تهدیدات فضای مجازی، توطئه‌های مختلف سایبری و حجمه‌های متعدد فرهنگی دشمنان نظام را از جمله الزامات اجرایی در حوزه امنیتی کشور دانست که نیروی انتظامی تاکنون با اقتدار نسبت به اجرای رسالت خود در این عرصه تلاش کرده است.

فرمانده ارشد سپاه الغدیر مبارزه مستمر علیه قاچاقپیان مواد مخدر را یکی دیگر از عرصه‌های فعالیت نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه با راه‌اندازی پلیس‌های تخصصی در بدنه ناجا، به خوبی زمینه برخورد موثر با هرگونه ناهنجاری در جامعه ایجاد شده است.

سردار پورشمسی با اشاره به بروز و ظهور جرائم جدید اقتصادی نظیر کلاهبرداری‌های اینترنتی و حملات سایبری، تصریح کرد: جرائم جدید، سختی فعالیت‌های نیروی انتظامی در برقراری امنیت عمومی را دو چندان کرده است.

وی در پایان با بیان این‌که امنیت عمومی جامعه و کسب دستاوردهای بزرگ پلیس مستلزم همکاری مستمر آحاد مردم است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه پرسنل ناجا در استان یزد با افتخار هستند و مسئولیت‌های محوله خود را به خوبی انجام داده و می‌دهند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا