علمدار یزدی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در جهت تحقق شعار سال " جهش تولید" برای واحدهای صنعتی شهرستان تفت با حضور "سید جلیل میر محمدی" نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، "سید مسعود عظیمی" و "محسن صادقیان"معاونین هماهنگی امور اقتصادی و هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد و دیگر مسئولان و واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان به ‌منظور رفع مشکلات آنان در فرمانداری این شهرستان برگزارشد ، احیاء و راه‌اندازی واحدهای تولیدی نیمه فعال و راکد را از اولویتهای این کارگروه ذکر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان یزد، محمد رضا علمدار یزدی ، با اشاره به اهمیت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید گفت: یکی از اهداف کارگروه، احیاء و راه‌اندازی واحدهای تولیدی راکد و رفع مشکلات و موانع موجود بر سر راه آنها می باشد و همه باید در راستای تحقق آن تلاش نماییم.

 

محمد رضا علمدار یزدی با بیان اینکه حمایت از تولید همکاری تمامی دستگاه ها را می طلبد افزود: رفع موانع تولید و اشتغال پایدار تضمین کننده و توسعه هر شهرستان است و با توجه به اولویت گذاری دولت در خصوص رونق تولید و ایجاد اشتغال، لازم است با تعامل و همکاری همه دستگاه ها مشکلات و موانع قانونی موجود را بررسی و مرتفع نماییم.

 

در این جلسه مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان به بیان مسائل و موانع پیش روی فعالیت و توسعه واحد خود پرداختند و هر یک از مسئولان و مدیران حاضر در این جلسه راهکارهایی برای رفع آن را ارائه و تصمیماتی به‌منظور رفع مسائل مطرح‌شده اتخاذ شد.

 

همچنین در این جلسه پیرامون مسائل و مشکلات شهرک‌های صنعتی یک و دو تفت و هم‌چنین شهرک سنگ‌ تفت نیز بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت و تصمیماتی به‌منظور برگزاری جلسات کارشناسی برای رفع مشکلات این شهرک‌ها نیز گرفته شد.

 


  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا