یزدفردا" استاندار یزد در جلسه هم‌اندیشی با اعضاي شوراي شهر و شهرستان ميبد گفت: توزيع عادلانه امكانات در دستور كار مسئولان ارشد استان قرار دارد، اما به مناطق محروم استان توجه ویژه‌ای داريم.

به گزارش پایگاه خبری یزدفردا " نشست هم‌اندیشی اعضاي شوراي اسلامي شهرستان ميبد با استاندار يزد در سالن زنده‌یاد حمیدیا برگزار شد.
در ابتداي اين جلسه هریک اعضاي شورای شهر و شهرستان میبد به بيان مشكلات و مسائل شهري میبد پرداختند و نظرات و پیشنهاد‌ها خود را ارائه کردند.
استاندار يزد در اين جلسه بابیان اينكه از مشكلات شهرستان ميبد آگاهي دارد؛ اظهار داشت: كمبود آب فضاي سبز در استان يكي از مواردي است كه بايد براي رفع آن اقدام نمود و در همين راستا جداسازي آب شرب از فضاي سبز يكي از اولویت‌های كاري ماست كه اميدواريم اين مهم در شهرستان ميبد نيز صورت گيرد.
 «سید محمد ميرمحمدي» ادامه داد: در بحث تهيه آب شرب به‌ویژه در روستاها با توجه به مشكلات استان در كمبود آب اقدامات بسيار خوبي انجام‌شده و امیدواریم اين مشكل هرچه زودتر با تكميل عمليات اجرايي خط دوم انتقال آب به يزد برطرف شود.
وي تصريح كرد: يكي از مشكلات كه در استان و برخي شهرستان‌ها مانند ميبد با آن روبرو هستيم، وجود اتباع خارجي غير مجاز است كه رفع این مشکل نيازمند همكاري و مشاركت جدي مردم است.
استاندار يزد در پايان سخنان خود با اشاره به مسائل زیست‌محیطی شهر میبد اظهار داشت: سياست كلي استان استقرار صنايع پاك در كريدور مهريز تا عقدا است که با شروع کار منطقه ویژه علم و فناوری استان، اين مهم در دستور كار قرارگرفته است.

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا