محسن اختیاری : نمایش " چشمهای مورب ، زلفهای پریشان " در رقابت میان 200 اثر نمایشی متقاضی شركت در سی و چهارمین جشنواره بین المللی فجر توانست جواز حضور در مرحله پایانی جشنواره كه شامل 35 نمایش برگزیده خواهد بود را كسب نماید .

" چشمهای مورب ، زلفهای پریشان " روایتگر زندگی یك مرد افغان و یك زن ایرانی است كه در طول نمایش رویارویی و مجادلات افغانها و ایرانیان در طول تاریخ ، و از جمله حمله محمود افغان به ایران  بررسی می شود .

كارگردان نمایش " احمد ندافی " یكی از چهره های مطرح در عرصه نمایش استان  ، كارنامه ای پربار در طول دوران هنری خود دارد كه با كسب این افتخار برگ دیگری بر دفتر افتخارات خود افزوده است .

نویسنده نمایش " مجید جوادیان زاده " در حال حاضر مدیر كل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد می باشد كه در سالیان اخیر سابقه چند كار مشترك با احمد ندافی را داشته است .

بازیگران نمایش عبارتند از : مهسا دهقانی ، سهیلا ستودنی نیا و مجتبی لاله زاری .

 محمد خیراندیش دستیار كارگردان ، مصطفی راغب آهنگ ساز ، مصطفی پور روستایی اردكانی و مهشاد فیضی مدیران صحنه ، وحمیدرضا هاتفی اردكانی و محمد رضا مهدی زاده از دیگر عوامل این نمایش هستند.

ما هم به نوبه خود كسب این افتخار را به جامعه هنری و بخصوص هنرمندان عرصه نمایش استان تبریك می گوییم و برای عوامل نمایش آرزوی موفقیت بیشتر وحضوری موفق در جشنواره فجر داریم .


  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا