حامیم

به خواست ایزد منان و با تأییدات حضرات معصومین صلوات‌ا... علیهم اجمعین به منظور گره‌گشایی از کار مردم و سعی در رفع پیچیدگی‌ها و آلام هم‌نوعان عزیز و ارجمند، مدیران و اعضای هیات‌مدیره مجتمع آموزشی حضرت مجتبی(ع) علاوه بر انجام وظیفه در اداره امور شرکت‌های فرهنگیان یزد، و ادامه فعالیت در آن زمینه‌ها توفیق یافته‌اند سازمان خیریه مردم نهاد به‌نام «مؤسسه خیریه حضرت مجتبی حامیم» به شماره ثبت 2022 تأسیس نمایند تا به یاری همشهریان محترم در حد وسع و توان در انجام امور خیر بکوشند و خیرمندان و کارگشایان و نیک‌اندیشان و دلسوزان و پناه‌دهندگان و مسئولیت‌پذیران و همه آنها که دستی در کار خیر دارند را به مشارکت بطلبند و اقدامات خداپسندانه‌ای به مرحله اجرا و عمل درآورند. مهمترین اهداف این مؤسسه خیریه عبارت است از: 1-مساعدت و کمک به درمان خانواده‌های کم‌درآمد فرهنگی اعم از شاغل و بازنشسته و مستمری‌بگیر. 2-پرداخت دیة زندانیان جرایم غیرعمد از خانواده دانش‌آموزان. 3-پرداخت هزینه‌های تحصیلی و تحقیقی دانش‌آموزان و دانشجویان مستعد و نیازمند. 4-مساعدت در ایجاد مؤسسات فرهنگی و آموزشی. 5-پرداخت شهریه و کمک هزینه تحصیلی به دانش‌آموزان و دانشجویان غیربرخوردار و سایر کمک‌های ضروری در حوادث و بحران‌های اجتماعی عنداللزوم.

اینها رئوس مساعدت‌ها و سرفصل اقدامات خداپسندانه‌ای است که این مؤسسه خیریه برآنست با همت عالی مردان و زنان نیکوخصال و یاری و همگامی و همراهی خیرخواهان به منصه ظهور و بروز برساند.

علاقه‌مندان می‌توانند در صورت تمایل با واریز هر مبلغی که بخواهند به شماره کارت 6274121940056989 یا شماره حساب 37022200000011 بانک اقتصاد نوین شعبه صفائیه و یا شماره حساب 0112902651009 بانک صادرات صفائیه شعبه ابوذر از یاری‌رسانان این مؤسسه خیریه باشند.

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا