کد خبر: 158981
تاریخ انتشار: 07 شهریور 1399 - 18:02

    یزدفردا :فرمانده انتظامی استان یزد گفت: در ساعت 22 شب گذشته طی تماس یکی از شهروندان با پلیس 110 مبنی بر اینکه چند نفر مشکوک در خیابان عدالت صفائیه یزد وارد منزلی شده اند پلیس در کمتر از 3 دقیقه در محل حاضر می شود.

    وی ادامه داد: سارقان که در حین سرقت منزل بودند با مشاهده گشت پلیس متواری می شوند و پلیس ضمن تعقیب آنها با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی نموده و خودروی آنها را متوقف می کند.

    سردار بهدانی فرد در ادامه افزود: زمانی که مامور پلیس قصد دستگیری سارقان را داشت آنها با خودرو اقدام به زیرگرفتن مامور و مجروح کردن وی کرده و متواری می شوند.

    وی افزود: پلیس نیز ضمن تعقیب مجدد انها به سمت خودرو تیراندازی می کند که یکی از سارقان کشته، یکی از همدستان وی دستگیر و دو نفر از آنها نیز متواری می شوند که آنها نیز شناسایی و دستگیری آنها در دستور کار پلیس است.

    این مقام ارشد انتظامی گفت: سارقان غیربومی و دارای سوابق متعددی همچون سرقت، آدم ربایی، شرارت، زورگیری و... بوده و چندین سال نیز در زندان بوده اند و در خودرو آنها نیز که دو پلاک سرقتی روی آن نصب شده بود، اقلامی مثل قمه، دیلم، گرز، چاقو، دستکش و کلاه کشف شد.
محل درج آگهی شما

محل درج آگهی شما