کد خبر: 122045
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1395 - 17:54


نماینده منتخب مردم در حوزه انتخابیه مهریز گفت: پیگیر تشکیل تشکل صنفی معلمان و فرهنگیان خواهم بود. تشکل صنفی برای معلمان یکی از موارد ضروری است.
محمد رضا صباغیان در مراسم تجلیل از فرهنگیان و معلمان بازنشسته که عصر دیروز در محل سالن همایش آهنشهر بافق برگزار شد در حضور جمع کثیری از معلمان ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم در دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: محبت و بزرگواری مردم برروی شانه هایم سنگینی می کند. از خداوند می خواهم تا بتوانم برای مردم قدم مثبتی بردارم.
وی با بیان اینکه وفاق و همدلی باعث توسعه و پیشرفت است بیان کرد: همدلی و همراهی ۵ شهرستان حوزه انتخابیه لزوم پیشرفت است. تحقق بخشیدن به خواسته های مردم از کارهای ضروری من می باشد.
صباغیان اضافه کرد: نماینده نباید شیفته پست مقام و حقوق باشد. امروزمشکلاتی چون بیکاری، تورم، عدم نظارت، اعتیاد ،طلاق و آمار زندانها جامعه را تهدید می کند که با قانونگذاری و نظارت می توان در راستای حل بسیاری ازمشکلات گام برداشت.
وی در ادامه از پیگیری تشکل صنفی برای معلمان خبر داد و تصریح کرد:به منظور رفع مشکلات و رسیدن معلمان به حقوقشان تشکل صنفی یک ضرورت است و عدم رسیدگی به موضوع معیشت فرهنگیان باعث صدمه زدن به جامعه خواهد بود.
محمد رضا صباغیان در پایان با اشاره به اینکه ۵۰ نفر از نمایندگان مجلس از قشر معلمان هستند گفت:پیگیر تشکیل فراکسیون ویژه در رابطه با جایگاه قانونی معلمان خواهیم بود.
محل درج آگهی شما

محل درج آگهی شما