کد خبر: 121769
تاریخ انتشار: 12 اردیبهشت 1395


حوتي نژاد معاون امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد به همراه ذاکری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تفت از مراحل آماده سازی فیلم سینمایی«راه امید » به کارگردانی محمد رسول شجاعی تفتی در شهرستان تفت بازدید کرد.

محمد رسول شجاعی در این دیدار ضمن تشکر از مسئولین شهرستان و استان به جزییات این تلفه فیلم اشاره کرد. وی در ادامه ضمن توضیحات کامل در خصوص این پروژه گفت: این فیلم داستان پیرمردی بنام سید امیر را روایت می کند که در خانه سالمندان مستقر می شود و با حضور او در آنجا با ماجراهایی روبرو شده و مسائلی برایش رقم می خورد .

در این فیلم داستانی محمد رسول شجاعی در نقش سید امیر بازی می کند و آقایان : اصفر چوبینه ؛ سید ولی عرب زاده ؛ مجید رضا دهقانی ؛ سجاد شاهدی ؛ محمد حسن فلاح ؛ محمد حسن خانی؛ علی اکبر شجاعی ؛ علیرضا انصاری ؛ ابراهیم فلاح ؛ محمد امین دهقانی وخانم ها : ثریا شهبازيان ؛ رضيه انصاری ؛ کوثر کهدويي ؛ الهه نظریان و ... در این پروژه او را همراهی می کنند .
شجاعی به همراه مجید رضا دهقانی تفتی تهیه کنندگی فیلم را بر عهده دارند و سجاد شاهدي باغ خندان  دستیار اول و برنامه ریز و آقای جلیل صالحی فر نیز مدیر تصویر برداری این فیلم را انجام می دهند .

دیگر عوامل فیلم داستانی بلند راه امید : نجمه تفتی ؛ منشی صحنه / احسان شجاعی ؛ مدیر تولید / طراح گریم ؛ محمد مهدی هدایتي / صدابردار ؛ پدرام فلاح / عکس و تصویر برداری پشت صحنه ؛ صادق درخشی انجام می دهند.محل درج آگهی شما

محل درج آگهی شما