کد خبر: 121537
تاریخ انتشار: 06 اردیبهشت 1395 - 22:17

محمد صادق مهدیان به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان تفت معرفی شد.

در مراسمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش ، معاونین اداره کل ، فرماندار و جمعی از فرهنگیان ، پیشکسوتان و مسئولان محلی تفت محمد صادق مهدیان به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش در تفت معرفی و ازخدمات رضا فلاح نژاد تقدیر شد .

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد دراین مراسم با اشاره به مناسبت های جاری پنجم اردیبهشت ماه سالروز شهادت شهید منتظر قائم را گرامی داشت و از این شهید والامقام و استاد شهید مرتضی مطهری تجلیل کرد .

"احمد شیرزاد " سعه صدر ، شناخت عمیق ، حسن خلق و تدبیر درامور را لازمه اتخاذ یک تصیم مناسب  شایسته دانست و افزود : یک تصمیم درست می تواند فضای مدرسه را پویا ، خلاق ، بانشاط ، دلچسب و لذت بخش نماید

"شیرزاد "سختی های و تنگناهای مالی آموزش وپرورش در سال 94 را یادآورشد وگفت : مدیران و دست اندرکاران تعلیم و تربیت در جای جای استان یزد با وجود همه این تنگناها ، موفقیت های خوبی را رقم زدند

ایشان درادامه برنامه های بزرگداشت هفته معلم را خاطرنشان کرد و گفت : امسال رویکرد برنامه های هفته معلم ، تکریم از همه معلمین است و انتخاب معلم نمونه به شکل سابق باآن فرم ها وشرایط خاص را نخواهیم داشت .

مدیرکل آموزش و پرورش با برشمردن آثار وجودی معلمان گفت : برنامه های امسال هفته معلم با محوریت مدرسه ، منطقه و شهرستانها برگزار می شود و همه کسانی که امروزه جایگاهی دارند نباید فراموش کنند که روزی در محضر معلم بوده اند .

فرماندار تفت نیز دراین مراسم با اشاره به حدیثی از حضرت امام صادق علیه السلام به ذکر ویژگی های مدیر درجامعه اسلامی اشاره کرد و گفت : یک مدیر باید مردم را تکریم کند ، رازدارمردم باشد و درمقابل سختی ها صبر پیشه کند

زارع مهمترین محور توسعه را برخوردای از یک برنامه مدون و خوب دانست وافزود : دستگاه تعلیم وتربیت علاوه بر برنامه محوری باید زمینه ی استفاده از نظرات همه پیشکسوتان و کارشناسان را با تشکیل اتاق فکر فراهم نماید.

وی در ادامه به انتظارات مردم از دستگاه تعلیم وتربیت پرداخت وگفت : مردم انتظار دارند آموزش و پرورش زمینه  و بستری را فراهم کند که دانش آموزان هم درحوزه علم و هم درحوزه اخلاق خوش بدرخشند.

رئیس شورای آموزش و پرورش درپایان از زحمات دوساله رئیس پیشین آموزش و پرورش تفت قدردانی و برای رئیس جدید آرزوی موفقیت نمود. 

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات سی ساله رضا فلاح نژاد تقدیر شد.
محل درج آگهی شما

محل درج آگهی شما