سالن ورزشی سردار سپهبد شهید سلیمانی در روستای لاهیجان رفسنجان با حضور خانم فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش جوانان به بهره برداری رسید.

به گزارش رفسنجان فردا؛ به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور « فرامرزیان» معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش جوانان، پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان، بخشدار مرکزی شهرستان، رئیس ورزش و جوانان رفسنجان و جمعی از مسئولین شهرستان رفسنجان سالن ورزشی سردار سپهبد شهید سلیمانی در روستای لاهیجان رفسنجان افتتاح شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در این مراسم با تبریک ایام فرخنده دهه فجر اظهار کرد: امروز خوشحالیم که سالن ورزشی روستای شهیدپرور لاهیجان را به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی افتتاح می کنیم.

میثم پاریزی با بیان اینکه این سالن ورزشی ۱۲۶۰ متر مساحت دارد، افزود: برای ساخت این سالن ورزشی ۲.۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و وزارت ورزش و جوانان هزینه شده است.

وی بیان کرد: با بهره برداری از این سالن ورزشی سرپوشیده فضای لازم برای انواع ورزش‌های گروهی برای جوانان این روستا فراهم می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در ادامه عنوان کرد: در حال حاضر سرانه فضای ورزشی در استان کرمان ۸۰ سانتیمترمربع به ازای هر نفر می باشد که مطابق میانگین کشوری است که با توجه به پهناور بودن استان کرمان نیاز داریم این سرانه فضای ورزشی بیشتر شود.

به گزارش ایسنا، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش جوانان پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدای روستای لاهیجان رفسنجان، همچنین از چند اماکن ورزشی در سطح شهر رفسنجان بازدید کرد.ایسنا

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا