به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور فرماندار شهرستان رفسنجان، بخشدار و جمعی از مسئولان بخش، ۸ طرح و پروژه در بخش نوق رفسنجان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش رفسنجان فردا؛ ۲۸ هزار مترمربع آسفالت معابر و خیابان‌های شهر بهرمان با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

چمن مصنوعی در روستای شمس آباد نوق با اعتبار ۴۵۰ میلیون تومان و چمن مصنوعی شهید ملایی روستای اسماعیل آباد نوق با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان با حمایت مجتمع مس سرچشمه و دهیاری روستاها افتتاح شد.

پروژه آبیاری قطره‌ای ۴۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی محمد پور حجتی با اعتبار ۴۶۶ میلیون تومان که از این مبلغ ۲۸۰ میلیون تومان بلاعوض دولتی و سهم آورده شخصی ۱۸۶ میلیون تومان و پروژه آبیاری قطره‌ای ۲۱.۵ هکتار از اراضی کشاورزی حسن فلاح با اعتبار ۴۲۹ میلیون تومان که سهم بلاعوض دولتی ۲۷۹ میلیون تومان و آورده شخصی ۱۵۰ میلیون تومان نیز در شهر جوادیه فلاح به بهره برداری رسید.

چاه آب آشامیدنی روستای اسماعیل آباد نوق رفسنجان با اعتبار پروژه شامل حفر چاه، تجهیز، مخزن و خط انتقال مجموعاً ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

در ادامه پروژه‌های رفع افت ولتاژ جنب پارک لاله بهرمان و خیابان شهید رفسنجانی جوادیه فلاح و اصلاح شبکه و روشنایی خیابان‌های دقوق آباد و باقرآباد و خیابان آیت الله هاشمی رفسنجانی بهرمان با اعتباری بالغ بر ۲۲۴ میلیون تومان افتتاح شدند.

همچنین سفره خانه در شهر بهرمان که توسط شهرداری بهرمان با اعتبار ۱۶۰ میلیون تومان بهسازی و مرمت شده بود، مورد بهره برداری قرار گرفت. این سفره خانه قرار است به عنوان موزه مردم شناسی و سفره خانه مورد استفاده عموم قرار گیرد.مهر

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا