زمان : 04 Mordad 1389 - 00:39
شناسه : 24511
بازدید : 3463
مهندس اولیاء در کمیته برنامه ریزی شهرستان یزد: مدیریت و دستگاههای اجرائی شهرستان یزد باید پاسخگوی عملکرد خود باشند. مهندس اولیاء در کمیته برنامه ریزی شهرستان یزد: مدیریت و دستگاههای اجرائی شهرستان یزد باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.

یزدفردا "در این جلسه که با حضور نماینده مردم یزد و صدوق ، معاون برنامه ریزی استانداری و فرماندار یزد برگزار شد، مهندس اولیاء با تبریک اعیاد شعبانیه بویژه میلاد با سعادت امام زمان ( عج) اظهار داشت: مجموعه مدیریتی و کارشناسی دستگاههای اجرائی شهرستان باید با به روز کردن اطلاعات خود مشکلات و نیازهای مناطق مختلف شهرستان را رصد نمایند و بر اساس شاخص ها و سرانه ها ، پروژه ها را تعریف نمایند . عضو کمیسیون عمران مجلس با تشکر از توجه فرمانداری به دغدغه های مردم افزود، دستگاههای اجرائی شهرستان باید با اعتماد به نفس کامل از بودجه خود دفاع کنند.
نماینده مردم یزد و صدوق نقش خیرین را دراستان و شهرستان مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت : مشارکت مردم مانع از انجام وظیفه و خدمت رسانی دستگاههای اجرائی در شهرستان نخواهد بود و این حق مردم است که از خدمات اولیه زندگی بهره مند گردند.
در ادامه جلسه معاون برنامه ریزی استانداری با تاکید بر نیازها و مشکلات جدی بعضی از مناطق شهرستان یزد اظهار امیدواری کرد که در سال آینده توزیع اعتبارات با استفاده از نظرات اساتید دانشگاه و استانهای موفق انجام انجام گردد.
لازم بذکر است در این جلسه مبلغ 157 میلیارد ریال اعتبارات عمرانی بین دستگاههای اجرائی شهرستان توزیع گردید.

یزدفردا