زمان : 07 Mehr 1402 - 14:00
شناسه : 181310
بازدید : 2818
ضرورت تلاش مسئولان برای تجهیز آتش نشانی یزد رئیس شورای اسلامی شهر یزد: ضرورت تلاش مسئولان برای تجهیز آتش نشانی یزد یزدفردا: رئیس شورای اسلامی شهر یزد: از همه مسئولان استان درخواست داریم برای تجهیز و کمک به آتش نشانی یزد پای کار بیایند

به گزارش یزدفردا: عزیزالله سیفی ضمن تبریک هفتم مهرماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی گفت: کمبود تجهیزات به روز و نیرو از مشکلات جدی آتش نشانی یزد است که علاوه بر این شهرستان به سایر نقاط استان نیز خدمات دهی می‌کند.

وی افزود: هفتم مهرماه به نام روز آتش نشانی و خدمات ایمنی اعلام شده و این نامگذاری‌ها برای این است که توجه مردم و مسئولان به آن بخش جلب شود.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد ادامه داد: در دوران مسئولیت شورای ششم شهر یزد و از سال ۱۴۰۰ تاکنون ردیف اعتبارات آتش نشانی بیش از ۴ برابر شده است و نشان از توجه شهرداری و شورای اسلامی شهر به این بخش است، اما علی رغم این افزایش هنوز کمبود‌های زیادی وجود دارد.

سیفی گفت: از همه مسئولان استان درخواست داریم برای تجهیز و کمک به آتش نشانی یزد پای کار بیایند و مشکلات را حل کنند، چون مستقیم با جان و مال مردم در ارتباط است و اگر تامین نشود قطعا ضرر آن به همه خواهد رسید.