زمان : 07 Mehr 1402 - 11:50
شناسه : 181280
بازدید : 2781
بازجویی 5 ساعته ستاره سرخ پوشان بازجویی 5 ساعته ستاره سرخ پوشان یزدفردا: بازجویی‌های آنتونی، وینگر منچستر یونایتد، با اتهامات خشونت خانگی آغاز شده‌اند و در اولین مورد او پنج ساعت در اداره پلیس به سوالات آنها جواب داد.

به گزارش یزدفردا: این وینگر برزیلی اوایل این ماه از سوی باشگاه لیگ برتری مرخصی گرفت تا با اتهامات مطرح شده توسط گابریلا کاوالین همسر سابقش و دو زن دیگر روبه‌رو شود. آنتونی، که هر گونه تخلفی را رد کرده است، با پلیس منچستر بزرگ تماس گرفت و پس از صحبت با پلیس در زمان حضورش در برزیل، داوطلب شد تا برای بازجویی با آنها ملاقات کند. این بازیکن 23 ساله حوالی ساعت 4 بعدازظهر روز پنجشنبه توسط یکی از اعضای امنیتی منچستریونایتد به پاسگاه پلیس اسکورت شد. سان گزارش داده است که او پنج ساعت مورد بازجویی قرار گرفت و حوالی ساعت 9 شب از ایستگاه پلیس خارج شد.

به گزارش تایمز آنتونی مایل است تلفن خود را به پلیس تسلیم کند تا به آنها در تحقیقاتشان کمک کند.

آنتونی که در تابستان 2022 با مبلغ 85 میلیون پوند به منچستریونایتد پیوست، متهم به کتک زدن کاوالین شده است. دو زن دیگر، رایسا دی فریتاس دانشجوی حقوق و اینگرید لانا بانکدار، نیز ادعاهای مشابهی مبنی بر رفتار تهاجمی او مطرح کرده‌اند. اوایل این ماه گزارش‌هایی وجود داشت که پرونده دفریتاس به درخواست او پس گرفته شده است. اگرچه منچستریونایتد به او مرخصی داده است، اما شیاطین سرخ او را کاملا محروم نکرده‌اند.

او درباره این اتهامات گفت: "من حقیقت را می‌دانم و آن آشکار خواهد شد. من صددرصد مطمئن هستم که هرگز به زنی خشونت نکرده‌ام و شواهد را ارائه خواهم کرد. من مطمئن هستم که هرگز مرتکب خشونت فیزیکی نشده‌ام."