زمان : 07 Mehr 1402 - 11:41
شناسه : 181278
بازدید : 2941
راه اندازی سامانه کنترل صحت رأی در انتخابات سازمان نظام پرستاری راه اندازی سامانه کنترل صحت رأی در انتخابات سازمان نظام پرستاری یزدفردا: رئیس هیأت نظارت مرکزی انتخابات سازمان نظام پرستاری گفت: بر حسب وظیفه و قانون، به منظور تأمین حقوق یکایک افراد در انتخابات سازمان نظام پرستاری که امروز برگزار می‌شود، تمهیداتی در نظر گرفته شده است.

به گزارش یزدفردا: ­­رحیم نیا­ با بیان اینکه جامعه پرستاری افراد فرهیخته و قانون مداری هستند، افزود: بر حسب وظیفه و قانون، جهت جلوگیری از پایمال شدن حق و حقوق تک تک افراد در انتخابات امروز تمهیداتی در نظر گرفته ایم.

وی گفت: بر همین اساس با همکاری مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، سامانه کنترل صحت رأی به صورت کشوری راه اندازی شده أست و در تمامی شعبه‌های سیار و ثابت، افراد بر اساس کد ملی، تاریخ تولد و شماره تلفن می‌توانند رأی دهند و مشخصات آن‌ها حین رأی گیری بررسی و هر فردی در هر نقطه از کشور رأی داده باشد مشخصات وی به صورت کامل نمایش داده خواهد شد. با همین تمهید و پیش بینی، هیچ فردی نمی‌تواند دوبار رأی دهد.

رئیس هیأت نظارت مرکزی ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری افزود: سازمان نظام پرستاری اطلاعاتی را در اختیار وزارت بهداشت قرار داده أست و در صورت عدم تطابق مشخصات، بر اساس شماره کارت نظام پرستاری و فرم تعهدی که از فرد گرفته خواهد شد، رأی گیری از وی انجام خواهد شد تا مشکلی پدید نیاید.