زمان : 05 Mehr 1402 - 14:08
شناسه : 180947
بازدید : 3009
انهدام باند ۳ نفره سارقان اماکن خصوصی و منازل نیمه ساز در میبد فرمانده انتظامی شهرستان میبد: انهدام باند ۳ نفره سارقان اماکن خصوصی و منازل نیمه ساز در میبد یزدفردا: در عملیات ماموران پلیس آگاهی شهرستان میبد، باند ۳ نفره سارقان اماکن خصوصی و منازل نیمه ساز دستگیر و به ۱۰ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند.

به گزارش یزدفردا: فرمانده انتظامی شهرستان میبد در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی گزارشات و اخبار واصله مبنی بر سرقت از منازل نیمه ساز شهروندان و مراجعه آن‌ها به مراکز انتظامی و قضایی جهت پیگیری، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان میبد قرارگرفت.

سرهنگ "محمد حسین نبی پور" افزود: بعد از حضور تیم تخصصی در محل‌های سرقت، مشخص شد که سارقان با موتورسیکلت و دوچرخه اقدام به سرقت از منازل نیمه ساز می‌کردند که با بررسی‌های فنی و علمی رد پای ۳ سارق به دست آمد. 

فرمانده انتظامی شهرستان میبد با اشاره به شاسایی و دستگیری ۳ سارق و بازگشت برخی اموال به مالباختگان و اعزام سارقان به مراجع قضایی گفت: همکاری‌های مردمی همواره یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها در توفیقات پلیس بوده است که لازم است شهروندان ضمن توجه به توصیه‌ها و هشدار‌های پلیس، در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.