زمان : 03 Mehr 1402 - 18:19
شناسه : 180787
بازدید : 3049
نامه دانش آموز اشکذری به رئیس جمهور نامه دانش آموز اشکذری به رئیس جمهور یزدفردا: دانش آموز قرآنی اشکذری در نامه‌ای از سخنان رئیس جمهور درباره قرآن در مجمع عمومی سازمان ملل قدردانی کرد.

به گزارش یزدفردا: یکی از دانش آموزان اشکذری در هنگام بازدید استاندار یزد از روستا‌های رستاق، نامه‌ای که به رئیس جمهور نوشته شده بود را قرائت و برای تحویل به آقای رئیسی به استاندار داد.

در نامه دانش آموز اشکذری آمده است: خدا به من توفیق داده در کنار درس، تلاوت قرآن را کار کنم، چند بار هم در شهرستان و استان برخی رتبه‌های مسابقات را در اذان و تلاوت کسب کرده ام.

حاج آقا رئیسی، آنچه سبب شد دست به قلم شوم و این چند خط بنویسم، حقیقتا کار بسیار خوب و عالی شما در سخنرانی سازمان ملل بود.

سخنرانی شما را از تلویزیون می‌دیدم، وقتی که از مفاهیم و معانی قرآن گفتید و این کتاب مظلوم را به همه جهانیان معرفی کردید خیلی لذت بردم.

وقتی هم قرآن کریم را بالای دست گرفتید و جلوی چشم همگان بوسیدید و گفتید این "مفاهیم قرآن ابدی است و سوزاندنی نیست" خیلی خودمانی بگویم، گل از گلم شکفت و به قول یکی از دوستان به شوخی می‌گفت این کار شما از صوت تلاوت‌های اساتید برجسته مصری هم برایمان لذت بخش‌تر بود.

حقیقتا این چند وقت در جهان، خیلی به کلام الهی ظلم دیدیم و کار شما همه را خیلی خوشحال کرد.