زمان : 30 Shahrivar 1402 - 14:58
شناسه : 180350
بازدید : 3014
برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در میبد برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در میبد یزدفردا: درآستانه مهرماه و بازگشایی مدارس نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در سالن ورزشی مصلی آیت الله اعرافی گشایش یافت.

به گزارش یزدفردا: سجادی پور فرماندار میبد به همراه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولین از این نمایشگاه بازدید کرد.

حجت الله خلیلی رئیس اداره صمت میبد گفت: این نمایشگاه از امروز تا چهارم مهرماه برپا است.

خلیلی با بیان اینکه این نمایشگاه بیشتر با رویکرد نیاز‌های جامعه از جمله نیاز‌های مدارس برپاشده است افزود: ۵۶ غرفه در این نمایشگاه، محصولات خود را با ۱۵ درصد زیر قیمت بازار و در بعضی غرفه‌ها حتی ۵۰ درصد تخفیف عرضه کرده اند.

وی گفت: کیف وکفش، لوازم التحریر، پوشاک، انواع ترشیجات، ظروف پلاستیکی، لوازم آشپزخانه، شیرینجات در این نمایشگاه عرضه شده است.

خلیلی خاطرنشان کرد: سعی کردیم به کیفیت محصولات درغرفه‌ها توجه بیشتری شود تا مورد استقبال مردم قرار گیرد که حتی غرفه‌هایی را هم برای کالا‌های تنظیم بازاردر این نمایشگاه در نظر گرفتیم.

رئیس صمت میبد تصریح کرد: شهروندان هرگونه تخلف را چه در نمایشگاه و چه درسطح شهر می‌توانند با شماره تماس‌های ۱۲۴، ۱۳۵ و یا ۳۲۳۲۵۴۶۵ با کارشناسان اتاق اصناف و یا صمت درمیان بگذارند و ما قطعا رسیدگی می‌کنیم.