زمان : 15 Azar 1401 - 14:07
شناسه : 177123
بازدید : 5539
میرزا محمد کاظمینی به دلیل عارضه قلبی در یزد بستری شد فوری میرزا محمد کاظمینی به دلیل عارضه قلبی در یزد بستری شد یزدفردا : دکتر کاظمینی مدیر کل دهه هفتاد ارشاد اسلامی استان یزد دیشب به علت عارضه قلبی در یکی از بیمارستانهای یزد بستری و تحت درمان قرار گرفت.

به گزارش خبرنگاریزدفردا :حالت عمومی میرزا محمد کاظمینی فعلا رضایت بخش بوده و پس از انتقال از بیمارستان افشار یزد به مرکز خیریه پزشکی حضرت سیدالشهدا به صورت تخصصی تحت درمان قرار گرفته اند.

گفتنی است :دکتر کاظمینی در زمان مدیریت ارشاد استان خدمات ارزشمندی به فرهنگ استان انجام داده ولقب " امیر فرهنگ"  توسط اصحاب فرهنگ وهنر استان یزد به وی اعطا شده بود .

کاظمینی موسس وپایه گذار موسسه  ریحانه الرسول و هفته نامه یزد امروز ویزد کهن  بوده و موزه میرزا محمد کاظمینی با هفت گنجینه آن توسط ایشان وقف و در اختیار عموم قرار گرفته که نشان طلایی موزه داری کشور را به خود اختصاص داده و به اعتراف بسیاری این موزه در بخش های مختلف کتاب و نسخ خطی ، سکه و دیگر بخشها منحصر به فرد بوده است.

یزدفردا ضمن آرزوی بهبودی برای ایشان ،امید داریم به زودی با  حضور هز چه پررنگ تر ایشان شاهد خدمات بیشتر ایشان در عرصه فرهنگ باشیم.