زمان : 14 مهر 1401 - 19:26
شناسه : 175746
بازدید : 2866
امنیت ایران اسلامی توسط پلیس حفظ شده است نماینده یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی: امنیت ایران اسلامی توسط پلیس حفظ شده است یزدفردا: نماینده یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی: دشمن تلاش می‌کند تا آرامش و امنیت مردم ایران اسلامی خدشه دار شود.

به گزارش یزدفردامحمدصالح جوکار در دیدار با فرمانده انتظامی استان یزد ضمن تبریک هفته فراجا گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند بیشترین ضربه در حوادث و ناآرامی‌های اخیر  را فراجا خورد که ایشان نیز از پلیس تشکر و حمایت کردند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت سردار بهدانی فرد فرمانده انتظامی استان، کارکنان پلیس یزد، یگان ویژه و یگان امداد، افزود: مردم در سایه سار امنیتی که فراجا فراهم کرده است، آرامش می‌گیرند.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس اظهار داشت: هدف پلیس برقراری امنیت و آرامش برای مردم است. از سوی دیگر دشمن تلاش می‌کند تا آرامش و امنیت مردم ایران اسلامی خدشه دار شود، اما همیشه با تلاش پلیس، امنیت ایران اسلامی حفظ و ارتقا یافته است.

سردار عباسعلی بهدانی فرد فرمانده انتظامی استان یزد هم گفت: پلیس حفظ امنیت شهروندان را از وظایف خود می‌داند و این مهم را سرلوحه کار خود قرار داده است.