زمان : 13 Azar 1400 - 20:01
شناسه : 169849
بازدید : 5331
یحیی گل‌محمدی:جریان بازی با ما بود/ اشتباه داور باعث فشار روی ما شد یحیی گل‌محمدی:جریان بازی با ما بود/ اشتباه داور باعث فشار روی ما شد

یزدفردا:یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس مدعی شد تیمش شانس برتری در دربی سرد و کسل‌کننده پایتخت را داشته است.

 

یحیی گل‌محمدی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل استقلال ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: اول اینکه بابت عدم حضور در نشست خبری پیش از بازی عذرخواهی می‌کنم، چون بیمار شدم و چند روزی زیر سرم بودم. ما مربی‌مان را به نشست خبری فرستادیم که چند خبرگزاری نشست خبری را تحریم کردند. کار آنها ناپسند بود که به باشگاه پرسپولیس بی‌احترامی کردند. تا جایی که می‌شد و امکانش هست، به نشست‌های خبری احترام گذاشتم و همیشه در نشست‌ها حضور داشتم. یک مورد اینطور اتفاق افتاد که فکر می‌کنم کار رسانه‌ها پسندیده نبود.

وی سپس با اشاره به روند بازی گفت: بازی جانداری بود و بیشتر جریان بازی را در اختیار داشتیم. موقعیت‌های خوبی برای زدن گل داشتیم و می‌توانستیم برنده بازی باشیم. به خصوص در نیمه دوم که خیلی خوب شروع کردیم و هر زمان توانستیم، به بازی سرعت دادیم، پاسکاری کردیم و موقعیت‌های خوبی به وجود آمد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملکرد داور مسابقه اظهار داشت: در دو سه صحنه، داور جریان بازی را به سمت حریف تغییر داد. در صحنه‌ای که باید بابت خطا روی امید عالیشاه به روزبه چشمی کارت زرد می‌داد، خطایی نگرفت و به من و امید عالیشاه کارت زرد داد. جریان بازی با همان صحنه عوض شد، چون در اوج فشار حملات‌مان بودیم، اما دو سه تصمیم داور، جریان بازی را عوض کرد. بازی سختی برای قضاوت کردن بود و تیم داوری خوبی داشتیم، اما در این دو سه صحنه، فشاری را که باید روی حملات روی حریف می‌گذاشتیم، از ما گرفت.

گل‌محمدی ادامه داد: بچه‌ها بازی خوبی انجام دادند و توانستند ریتم بازی را کنترل کنند. توانستیم از عقب بازیسازی کنیم و توپ را به هافبک‌ها برسانیم و چند موقعیت هم به مهاجمان رساندیم، اما از موقعیت‌ها خوب استفاده نکردیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم و حالا باید خودمان را برای بازی بعدی آماده کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که تیمش در شرایطی که حریف را تحت فشار داشت، چرا فقط با یک مهاجم بازی کرد، گفت: ما بالاخره با دو مهاجم بازی می‌کردیم که عیسی آل‌کثیر و امید عالیشاه را داشتیم و هافبک‌های کنار نیز در حمله اضافه می‌شدند. مهم این بود که بتوانیم کنترل بازی را دست‌مان بگیریم و با اضافه شدن امید عالیشاه به خط هافبک می‌توانستیم حفظ توپ بهتری داشته باشیم. در چنین مسابقاتی شاید بیشتر از دو سه موقعیت نصیب شما نشود و ما باید از آنها استفاده می‌کردیم و اگر این اتفاق رخ می‌داد، قطعاً برنده بازی بودیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص مشکلات مالی پرسپولیس و اینکه وعده‌ها عملی نشده است، اظهار داشت: همه می‌دانند مشکلات ما چقدر زیاد بوده و هست. امروز هم آقای صدری زحمت کشید و ۱۵ درصد از طلب بچه‌ها را واریز کرد. کار در باشگاه پرسپولیس چه در بحث مدیریتی و چه در بحث کادر فنی و مربیگری، واقعاً سخت است. در هر صورت زحمت زیادی کشیده می‌شود، اما شاید این زحمات کافی نباشد. این بحث‌ها بیشتر به تصمیم‌گیرندگان ربط پیدا می‌کند و ما هم تا جایی که بتوانیم درباره این مشکلات صحبت می‌کنیم، اما در بحث اجرایی و عملیاتی کاری نمی‌توانیم انجام بدهیم، جز اینکه بازیکنان را به لحاظ بدنی و روحی و روانی، آماده کنیم و این خودش کار سختی است.