زمان : 29 آبان 1399 - 19:52
شناسه : 161886
بازدید : 3275
ساماندهی و آماده سازی بلوارهای سطح شهر جهت گلکاری ساماندهی و آماده سازی بلوارهای سطح شهر جهت گلکاری به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز و در راستای افزایش بهره وری فضای سبز، عملیات ساماندهی و آماده سازی بلوارهای سطح شهر جهت گلکاری در حال اجرا می باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز و در راستای افزایش بهره وری فضای سبز، عملیات ساماندهی و آماده سازی بلوارهای سطح شهر جهت گلکاری در حال اجرا می باشد.

سید علیرضا رسولی با اعلام این خبر گفت: به منظور زیبا سازی و آماده سازی فضای سبز جهت گلکاری، عملیات ساماندهی فضای سبز تعدادی از بلوار های سطح شهر از قبیل بلوارهای شهید صدوقی، شهید منتظر قائم، آیت ا... طالقانی، ۱۷ شهریور، امام خامنه ای، شهید واعظ، گلستان شرقی آزادشهر و ... شامل حذف علف های هرز، هرس درختان و حذف شاخه های خشک، خاکبرداری و خاکریزی و ... در حال اجرا می باشد.

وی افزود: عملیات فوق جهت فراهم نمودن بستر کاشت نشاء های گل شب بو و همیشه بهار می باشد تا شاهد رشد آن در زمستان و شکوفایی گل ها در بهار ۱۴۰۰ باشیم که به همین منظور از ۴۰۰۰۰ گلدان گل که در نهالستان سازمان تولید شده استفاده خواهد شد.