زمان : 27 شهریور 1399 - 11:07
شناسه : 159716
بازدید : 2776
دستگیری خرده فروش مواد مخدر در میبد  دستگیری خرده فروش مواد مخدر در میبد  فرمانده انتظامی شهرستان میبد از دستگیری مواد فروش سابقه دار این شهرستان خبر داد.  

یزد فردا: سرهنگ سیدمحمدطاهر موسوی فرمانده انتظامی شهرستان میبد گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی در یکی از محلات شهرستان میبد اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کند، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران کلانتری "شهدا" قرار گرفت.

او با اشاره به اینکه ماموران در نهایت با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند مسیر‌های تردد و توزیع موادمخدر را شناسایی کنند، افزود: با هماهنگی قضایی و اعزام ماموران به محل تردد او، این سوداگر مرگ که حامل مقادیری مواد صنعتی از نوع شیشه و هروئین بود، دستگیر شد.

موسوی با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد، گفت: بعد از بررسی سوابق متهم دستگیر شده، مشخص شد این قاچاقچی سوابق متعددی در زمینه سرقت و حمل و توزیع مواد مخدر دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد در پایان از مبارزه بی امان پلیس با سوداگران مرگ خبر داد و بیان داشت: از شهروندان عزیز هم در خواست می شود در مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
منبع: جوان