هیأت بازرسی انتخابات شهرستان بهاباد تشکیل جلسه داد

اولین جلسه هیأت بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان بهاباد با محوریت تعیین سربازرسان و بازرسان شعب اخذ رأی برگزار شد.

20 آذر 1398                          تعداد بازدید: 4011                          کد خبر : 155861

به گزارش کمیته تبلیغات واطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ اولین جلسه هیات بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان بهاباد صبح امروز با محوریت تعیین سربازرسان و بازرسان شعب اخذ رأی به ریاست معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و رئیس هئیت بازرسی انتخابات شهرستان و با حضور اعضای این هیأت بازرسی برگزار شد. 

رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بهاباد بابیان اینکه انتخابات بازرسین شعب اخذ رأی باید با دقت لازم انجام شود گفت: افرادی که تعیین می شوند باید امانتدار، بی طرف و تجربه لازم برای این منظور داشته باشد تا فرآیند بازرسی انتخابات به صورت دقیق و كامل انجام پذیرد.

"حسین دشتی" افزود: کنترل و بازرسی جریان انتخابات در سطح شهرستان، حصول اطمینان از انجام دقیق، صحیح و به موقع وظایف قانونی توسط عوامل اجرایی انتخابات، برنامه ریزی و برگزاری جلسات توجیهی و آموزشی برای بازرسین و رسیدگی به شکایات واصله از جمله وظایف هیأت بازرسی انتخابات می باشد.

در ادامه جلسه دستورالعمل هیات بازرسی انتخابات مجلس شورای اسلامی تبیین گردید و در خصوص تعیین سربازرسان و بازرسان شعب اخذ رای بحث و تبادل نظر شد.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه ۹۸ برگزار خواهد شد.


سایت خبری یزد فردا